Wielkość:
Kontrast:

Dajesz PLUSH

plush nurkuje

MORDKI! ROBIĘ LISTĘ RZECZY DO PRZEŻYCIA!

Czas wstać z kanapy i zacząć robić coś ciekawego. Chciałbym, żebyściemi wrzucali pomysły na to, co powinien przeżyć taki wariat, jak ja. Co jakiś czas wylosuję jedną z tych rzeczy i będę jechał z tematem – oczywiście bez konsekwencji!

DAWAJCIE! XD

Wyzwanie #4 LOT W KOSMOS

I to ja rozumiem, od razu wiadomo, że moje miejsce jest pomiędzy gwiazdami! To będzie mały krok dla misiaka, ale wielki krok dla plushowości!
Tak wielki jak pakiety, które ode mnie zgarniecie na oglądanie tego, jak trenuję xD To będzie kosmiczna przygoda. Więc oglądać i lajkować wszystko, bo ja to z góry będę widzieć!

Pobierz Mordki Zanim zanurkuję,
mam dla Was
coś fajnego!

Dostawa nowych naklejek w mojej apce ;) Zobaczcie tutaj:

apka app store
apka google play

Wyzwanie #3 NURKOWANIE Z REKINAMI

Ale popłynąłem xD Nowe wyzwanie do prawdziwy skok na głęboką wodę. Mam pływać z rekinami :o Trochę mi szczęka opadła z wrażenia, ale dam radę.
Bądźcie na bieżąco i dajcie nura na mojego fejsa i insta, mam nielimitowane social media, to i relacja z wyzwania będzie płynna. I lajkować mi wszystko jak należy!

Wyzwanie #2 Zrobić sobie
tatuaż

Tak! Czułem pod skórą, że było mi to pisane. Moje drugie wyzwanie, kolejna rzecz do PRZEżycia! Pora zrobić sobie tatuaż!

Czujecie to mrowienie? To znak, że będzie się działo! Dobrze, że mam smartfon z dostępem do Fejsa, Insta i Snapa, to będę mógł Wam relacjonować wszystko na bieżąco. A Wy będziecie mogli dawać mi lajeczki i komentarze xD

Wyzwanie #1 WYPRAWA NA BEZLUDNĄ WYSPĘ!

Chłopaki z Suchar Codzienny pomogli mi w losowaniu i mam już swoje pierwsze PRZEżycie! Co to się będzie działo – żeby mi tylko palma nie odbiła :P

Jak to zorganizować? Co zabrać? Na pewno smartfona z dostępem do Fejsa, Insta i Snapa, żeby Wam zdawać relację! I żebyście mogli lajkować i komentować moje nowe wspaniałe życie! XD