zostaw
numer
zostaw numer - oddzwonimy

Zostaw swój numer, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i pomoże dopasować ofertę do Twoich potrzeb.

Wyślij Proszę, aby konsultant Plus przedstawił mi ofertę handlową Plus kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu. Oświadczam, że zatwierdzając formularz potwierdzam pełnoletność. Klauzula informacyjna do pobrania
Wielkość:
Kontrast:
Plush

Lenovo TAB4 10

Lenovo TAB4 10

Produkt chwilowo niedostępny

 
jednorazowo
miesięcznie
Rata za sprzęt przez 24 miesiące
79,00 na start
30,00 miesięcznie
Abonament na czas nieokreślony

Zmień plan taryfowy

Szczegóły oferty

 
25,00 miesięcznie
Całkowita opłata miesięczna
 
55,00 miesięcznie

Kolor

14 dni na zwrot ?

Zasady płatności określone w regulaminie ?

Darmowa dostawa zwykle w ciągu 1-3 dni?

TAB4 10 Tablet dla całej rodziny

TAB4 10 to urządzenie dla całej rodziny, które dostarczy rozrywkę dzieciom, a Tobie pomoże przygotować kluczowe prezentacje. Ten stylowy, a zarazem solidny tablet oferuje płynną wydajność, 10-calowy wyświetlacz, wielowymiarowy dźwięk i wspaniałą żywotność baterii. Co więcej, każdy domownik może mieć własne konto, a dzięki opcjonalnym dodatkom, TAB4 10 może służyć w formie tabletu idealnego dla dzieci, bądź bardziej efektywnego urządzenia 2 w 1.

Wrażenia, które Cię przyciągną

Zaprojektowany z myślą o telewizji przyszłości, gdzie nie musisz płacić stałych abonamentów, tylko wybierasz to, na co masz ochotę, TAB4 10 pozwala na oglądanie ulubionych programów i seriali poprzez aplikacje: Amazon, Hulu i Netflix. Dodatkowo jego wyrazisty 10-calowy wyświetlacz HD o rozdzielczości 1280x800 pikseli oferuje szerokie kąty widzenia. Dzięki temu uzyskasz wspaniałe wrażenia wizualne, którym nie będziesz mógł się oprzeć.

Dźwięk, który Cię poruszy

Dysponując bogatym, mocnym dźwiękiem wzmocnionym dzięki technologii Dolby Atmos® z łatwością przekształcisz TAB4 10 w mobilne centrum rozrywki. Od teraz ciesz się naprawdę wciągającym, przestrzennym dźwiękiem, tak jak lubisz: ze słuchawkami lub be

Smukły i lekki

Rodzinny tablet TAB4 10 o grubości zaledwie 8,4 mm i wadze 506 g jest łatwy w obsłudze niezależnie od wieku.

Sprawdzona wydajność

Pod stylowym wyglądem TAB4 10 kryje się także wydajny 64-bitowy 4-rdzeniowy procesor Qualcomm® Snapdragon™. Wspierany przez 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej sprosta wszystkim stawianym przed nim zadaniom.

Jeden tablet dla całej rodziny

Spójrzmy prawdzie w oczy, większość rodzin dzieli się ze sobą swoim tabletem. Projektując TAB4 10, wzięliśmy to pod uwagę i stworzyliśmy urządzenie przeznaczone dla wielu użytkowników o zupełnie różnych potrzebach. Na jednym tablecie, każda osoba z Twojej rodziny będzie mogła założyć swoje osobiste konto z hasłem, oddzielnymi ustawieniami oraz dostępem do kont w social mediach.

Korzystaj z łączności LTE (4G)

TAB4 10 to tablet dla rodzin, który potrafi więcej. To eleganckie, przenośne urządzenie może łączyć się z siecią LTE, umożliwiając ultra szybkie przesyłanie i pobieranie danych. Dwa kolory do wyboru - TAB4 10 dostępny jest w dwóch, przyciągających wzrok, wersjach kolorystycznych: Slate Black i Polar White.

Dane Ogólne

 • Model

  Lenovo TAB4 10

Zostaw numer - oddzwoniĘ

Wpisz numer, a mój człowiek skontaktuje się z Tobą i pomoże dopasować ofertę do Twoich potrzeb.

  Numer kontaktowy
  Numer do przedłużenia

  Rozwiń
  Wyślij

  Dzięki, niebawem mój człowiek skontaktuje się z Tobą.

  Zamknij

  Wystąpił problem z finalizacją twojego zamówienia

  Spróbuj ponownie za chwilę

  Spróbuj ponownie

  Zostaw kontakt

  Nasz konsultant oddzwoni
  i przedstawi Ci oferte™