Samsung Galaxy A13 za 1 zł w zestawie z Galaxy A53 5G

Ceny za abonament uwzględniają rabat 10 zł za e-fakturę.

Poznaj Galaxy A53 5G

WYŚWIETLACZ

Awesome Ekran

Niezwykła płynność, rewelacyjna jasność i jeszcze bardziej wciągające treści na 6,5-calowym ekranie Super AMOLED z wysoką częstotliwością odświeżania 120 Hz.

5000 mAh

Awesome bateria

Korzystaj z urządzenia długimi godzinami, dzięki wydajnej baterii 5000 mAh oraz błyskawicznemu ładowaniu 25 W*.

APARAT

Awesome aparat

Rób wspaniałe zdjęcia w każdej sytuacji, korzystając z wszechstronnego zestawu aparatów, w tym głównego o rozdzielczości aż 64 MP z optyczną stabilizacją obrazu.

Poznaj Galaxy A13

WYŚWIETLACZ

Większy wyświetlacz – większe możliwości

Zobacz jeszcze więcej z wyświetlaczem Infinity-V o wielkości 6,6”. Dzięki rozdzielczości FHD+ to, co oglądasz, będzie zawsze ostre i wyraźne.

WYGLĄD

Minimalistyczny design w zachwycającym stylu

Galaxy A13 łączy stonowane kolory i delikatny wygląd z przyjemnym w dotyku wykończeniem. Wyrafinowane zaokrąglenia sprawiają, że telefon wygodnie układa się w dłoni, umożliwiając łatwą obsługę. Do wyboru są modele w kolorze czarnym, białym, niebieskim i brzoskwiniowym.

APARAT

Udoskonalona fotografia mobilna za sprawą poczwórnego aparatu

Przy pomocy aparatu głównego 50 MP z niezywkle szczegółowo uchwycisz warte zapamiętania chwile. Aparat ultraszerokokątny umożliwi Ci poszerzenie pola widzenia. Aparat głębi to doskonały sposób na dostosowanie ostrości, natomiast aparat macro pozwoli Ci perfekcyjnie odwzorować detale.