Koszyk

Samsung Galaxy A13 za 1 zł w zestawie z Galaxy A53 5G

Ceny za abonament uwzględniają rabat 10 zł za e-fakturę.

Poznaj Galaxy A53 5G

WYŚWIETLACZ

Awesome Ekran

Niezwykła płynność, rewelacyjna jasność i jeszcze bardziej wciągające treści na 6,5-calowym ekranie Super AMOLED z wysoką częstotliwością odświeżania 120 Hz.

5000 mAh

Awesome bateria

Korzystaj z urządzenia długimi godzinami, dzięki wydajnej baterii 5000 mAh oraz błyskawicznemu ładowaniu 25 W*.

APARAT

Awesome aparat

Rób wspaniałe zdjęcia w każdej sytuacji, korzystając z wszechstronnego zestawu aparatów, w tym głównego o rozdzielczości aż 64 MP z optyczną stabilizacją obrazu.

samsung galaxy a53

Poznaj Galaxy A13

WYŚWIETLACZ

Większy wyświetlacz – większe możliwości

Zobacz jeszcze więcej z wyświetlaczem Infinity-V o wielkości 6,6”. Dzięki rozdzielczości FHD+ to, co oglądasz, będzie zawsze ostre i wyraźne.

WYGLĄD

Minimalistyczny design w zachwycającym stylu

Galaxy A13 łączy stonowane kolory i delikatny wygląd z przyjemnym w dotyku wykończeniem. Wyrafinowane zaokrąglenia sprawiają, że telefon wygodnie układa się w dłoni, umożliwiając łatwą obsługę. Do wyboru są modele w kolorze czarnym, białym, niebieskim i brzoskwiniowym.

APARAT

Udoskonalona fotografia mobilna za sprawą poczwórnego aparatu

Przy pomocy aparatu głównego 50 MP z niezywkle szczegółowo uchwycisz warte zapamiętania chwile. Aparat ultraszerokokątny umożliwi Ci poszerzenie pola widzenia. Aparat głębi to doskonały sposób na dostosowanie ostrości, natomiast aparat macro pozwoli Ci perfekcyjnie odwzorować detale.

samsung a13
plush facebookplush instagramplush snapchatplush youtube
Powered by Plus