Koszyk

Galaxy AI już tu jest

Kolejna wielka rzecz już tu jest. Galaxy AI — stworzone, by ułatwiać Ci życie na co dzień, uwolnić Twoją kreatywność, zwiększyć produktywność i odblokować świat nowych możliwości. W Twoich rękach powinna być bardziej niezawodna, bardziej znacząca, bardziej osobista, bardziej użyteczna i bezpieczniejsza na różnych urządzeniach. Galaxy AI otwiera całkiem nowe perspektywy.

PHOTO ASSIST (ASYSTENT APARATU)

Spraw, by każde zdjęcie było wyjątkowe dzięki AI

Do woli twórz niesamowite zdjęcia, dzięki funckji Photo Assist (Asystent aparatu). Przesuwaj obiekty, powiększaj, kadruj i remasteruj zdjęcia z pomocą AI.

*Funkcja Kreatywna Edycja wymaga połączenia z siecią i zalogowania się do konta Samsung. Edycja za pomocą funkcji Kreatywna Edycja powoduje zmianę rozmiaru zdjęcia do 12 MP. Widoczny znak wodny jest nakładany na obraz wyjściowy po zapisaniu, aby wskazać, że obraz został wygenerowany przez AI. Dokładność i wiarygodność wygenerowanego obrazu nie jest gwarantowana.
*Dostępność funkcji może się różnić w zależności od modelu urządzenia.
*Obraz symulowany. Rzeczywisty interfejs użytkownika może być inny.

CIRCLE TO SEARCH

Zakreśl i znajdź to czego szukasz

Pojawił się nowy sposób wyszukiwania - Circle to Search with Google. Niezależnie od tego, czy jest to zdjęcie, które znaleźliście lub zrobiliście, chwyć rysik S Pen lub użyj palca, by zakreślić i znaleźć dokładnie to czego szukaliście.

*Sekwencje skrócone i symulowane. Wyniki wyłącznie do celów ilustracyjnych. Wyniki mogą się różnić w zależności od dopasowania wizualnego. Wymaga połączenia z Internetem. Użytkownicy mogą potrzebować aktualizacji systemu Android do najnowszej wersji. Funkcjonalność produktu może zależeć od aplikacji i ustawień urządzenia. Niektóre funkcje mogą nie być kompatybilne z niektórymi aplikacjami. Dostępność usługi zależy od kraju i języka. Dokładność wyników nie jest gwarantowana.
*Dostępność funkcji może się różnić w zależności od modelu urządzenia.
*Obraz symulowany. Rzeczywisty interfejs użytkownika może być inny.

LIVE TRANSLATE (TŁUMACZENIE NA ŻYWO)

Błyskawiczne tłumaczenie rozmów

Po prostu rozmawiaj przez telefon, a Live Translate (Tłumaczenie na żywo) przetłumaczy wszystko w czasie rzeczywistym, przełamując bariery językowe. To tak, jakby mieć tłumacza zawsze przy sobie.

*Funkcja Live Translate (Tłumaczenie na żywo) wymaga połączenia z siecią i zalogowania się do konta Samsung. Funkcja Live Translate jest dostępna tylko w fabrycznie zainstalowanej aplikacji Samsung Telefon. Niektóre języki mogą wymagać pobrania pakietu językowego. Dostępność usługi może się różnić w zależności od języka. Dokładność wyników nie jest gwarantowana.
*Dostępność funkcji może się różnić w zależności od modelu urządzenia.
*Obraz symulowany. Rzeczywisty interfejs użytkownika może być inny.

INTERPRETER (TŁUMACZ)

Rozmawiaj w językach których nie znasz, gdzie chcesz i kiedy chcesz

Potrzebujesz tłumacza? Z łatwością tłumacz rozmowy w czasie rzeczywistym na swoim telefonie. Po prostu trzymaj go w ręcę i pozwól Galaxy AI tłumaczyć co mówi druga osoba w obcym dla Ciebie języki. Teraz bariery językowe już Cię przed niczym nie powstrzymają.

*Funkcja Interpreter (Tłumacz) wymaga zalogowania się do konta Samsung. Niektóre języki mogą wymagać pobrania pakietu językowego. Dostępność usługi może się różnić w zależności od języka. Dokładność wyników nie jest gwarantowana. Dostępność i obsługiwane funkcje mogą się różnić w zależności od kraju lub operatora. Dostępność obsługiwanych języków może się różnić.
*Dostępność funkcji może się różnić w zależności od modelu urządzenia.
*Obraz symulowany. Rzeczywisty interfejs użytkownika może być inny.

*Do korzystania z niektórych funkcji Samsung AI może być wymagane zalogowanie się do konta Samsung.
*Samsung nie składa żadnych obietnic, zapewnień ani gwarancji co do dokładności, kompletności ani niezawodności wyników dostarczanych przez funkcje AI.
*Obraz symulowany, a sekwencje skrócone. Rzeczywisty interfejs użytkownika może się różnić.
*Funkcje Galaxy AI będą dostępne bezpłatnie do końca 2025 r. na obsługiwanych urządzeniach Samsung Galaxy. W przypadku funkcji AI dostarczanych przez strony trzecie mogą obowiązywać inne warunki.
*Dostępność niektórych funkcji może się różnić w zależności od modelu.
*Tablet Galaxy Tab S9 FE nie obsługuje funkcji AI.
*Galaxy AI dla serii Galaxy S23, Galaxy Z Flip5, Fold 5 i Tab S9 | S9+ | S9 Ultra jest dostępne od One UI 6.1.

PROMOCJA

500GB

Przy zakupie Serii Galaxy
S24, S23, S23 FE, Z Flip5 | Z Fold5, Tab S9 | S9+ | S9 Ultra
z Galaxy AI w abonamencie

Wysłanie SMS-a oznacza wyrażenie zgód marketingowych w ramach promocji na marketing przez telefon i przy pomocy automatycznych systemów wywołujących oraz zgody na otrzymywanie.

Regulamin

1

Wyślij bezpłatny SMS pod numer 80708 o treści:
500 i zgarnij 500 GB

2

Korzystaj z dodatkowych GB
do końca umowy

plush facebookplush instagramplush snapchatplush youtube
Powered by Plus