Kluczowe parametry

Opis

Szybkość nieskończoności

realme 8 5G to prawdziwy skok w kierunku prędkości 5G. Pierwszy smartfon z procesorem Dimensity 700 5G i jednocześnie najlepiej wyceniony na rynku telefon obsługujący 5G. realme znów wyznacza trendy!

Prędkość 5G dla każdego!

Dimensity 700 5G to najnowszy procesor od firmy MediaTek gwarantujący maksymalną wydajność i jednocześnie oszczędność baterii. Model ten umożliwia pracę w standardzie dual SIM (dwie karty SIM) z prędkością 5G. Prawdziwa szybkość nieskończoności!

Płynny ekran dla wymgających

Smartfon wyposażony jest w ekran LCD o przekątnej 6,5’’ z odświeżaniem aż 90Hz, dzięki czemu, zarówno granie w gry, jak i oglądanie wideo będą dostarczać niezapomnianych wrażeń

Bateria? Koniec zmartwień!

Duża bateria i szybka ładowarka – to rzeczy absolutnie kluczowe dla wielu użytkowników. realme 8 5G może się tutaj pochwalić bardzo dobrymi parametrami: otrzymało bowiem baterię o pojemności 5000mAh z szybkim ładowaniem o mocy 18W

Miłośnicy mobilnej fotografii – coś dla Was

Potrójny tylny aparat z głównym obiektywem 48MP i trybem ultra nightscape pozwoli na wykonywanie pięknych zdjęć nawet przy słabszych warunkach oświetleniowych. Komplet uzupełnia przednia kamera o rozdzielczości 16MP i trybem AI Beauty. Twoje selfie będą piękniejsze niż kiedykolwiek wcześniej!