500 zł i 50 gb
na cały miesiącza rejestrację!

Zarejestruj się i odbierz:

500
50 GB

AKCJA REJESTRACJA!

ZAREJESTRUJ W: • salonach Plusa i Cyfrowego Polsatu • kioskach RUCH w całej Polsce • sklepach Neonet w całej Polsce • w placówkach Poczty Polskiej ZNAJDŹ SALON
WEŹ DOWÓD OSOBISTY I NUMER KARTY SIM • numer karty SIM znajdziesz na starterze
WŁĄCZ BONUSY 500 zł na rozmowy oraz SMSy do wszystkich 50 GB • Okres ważności bonusów to 30 dni Wysyłając darmowego SMSa o treści BONUS pod numer 80110

REJESTRACJA BEZ WYCHODZENIA Z CHATY!

Jeśli Ty lub Twój bliski macie numer w Plusie na abonament, MIX lub inny zarejestrowany numer na kartę, możecie zarejestrować kartę SIM sms-em na dane z umowy lub rejestracji innego numeru na kartę.

Kupiłeś nowy starter - nieaktywny

Wyślij z telefonu abonamentowego darmowego SMS-a pod numer 80106 w treści wpisując:
ZAREJESTRUJ
• Numer telefonu na kartę
• Numer karty SIM (znajdziesz go na starterze)

Np.: ZAREJESTRUJ 601100200 141528061628

Masz numer w Play, Orange lub T-Mobile? Już teraz przejdź do Plusha, a dodatkowo otrzymasz 50% rabatu!Sprawdź

SKORZYSTAJ Z OFERTY SPECJALNEJ I PRZEJDŹ Z KARTY NA ABONAMENT LUB MIX:

• Rozmowy bez limitu do wszystkich
• SMS bez limitu do wszystkich
• 10 GB

KUP TERAZ ONLINE

ABY SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI, MOŻESZ TEŻ SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z NAMI:

Odwiedź najbliższy Punkt sprzedaży Plus

Wyślij SMS o treści KONW
na bezpłatny numer 80015 -
- a my skontaktujemy się z Tobą!

Zostaw nam swoje dane -
- oddzwonimy KLIKNIJ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy po zablokowaniu niezarejestrowanego numeru 2 lutego 2017 r. można jeszcze odzyskać numer?

Tak, będzie możliwość odzyskania numeru. Po 2 lutym będzie możliwość rejestracji zablokowanego numeru na obecnych zasadach w salonach Plusa, Cyfrowego Polsatu lub w innych specjalnie oznaczonych punktach.

Po zarejestrowaniu numeru zostanie przywrócona wartość i ważność konta, usługi i promocje aktywne na koncie. Czas odblokowania numeru po jego rejestracji może być wydłużony w związku ze spodziewaną dużą liczbą zleceń rejestracji

Dlaczego trzeba rejestrować numer na Kartę?

Wprowadzony w dniu 25 lipca 2016 r. obowiązek rejestracji numeru na kartę, tzn. obowiązek podania swoich danych i potwierdzenie ich przez dostawcę usług, wynika z ustawy o działaniach antyterrorystycznych. Obowiązek ten dotyczy abonentów wszystkich dostawców usług telekomunikacyjnych.

Korzystam już z numeru na karte. Do kiedy mam czas na rejestrację?

Jeżeli posiadasz kartę SIM aktywowaną przed dniem 25 lipca 2016 r., w celu dalszego korzystania z usług musisz go zarejestrować do dnia 1 lutego 2017 r. W przypadku braku rejestracji, z dniem 2 lutego 2017 r., karta SIM zostanie zablokowana.

Jestem niepełnoletni. Jak mam zarejestrować kartę?

Każdy, kto posiada numer na kartę, ma ukończone przynajmniej 13 lat oraz dokument potwierdzający tożsamość może samodzielnie zarejestrować swój numer na kartę.

Jakie dane muszę podać?

Imię, nazwisko, PESEL, jeżeli go posiadasz, albo numer i serię dokumentu potwierdzającego tożsamość (dowód osobisty, paszport), w przypadku cudzoziemca niebędącego obywatelem państwa UE albo Konfederacji Szwajcarskiej – numer i seria paszportu lub karta pobytu.

Dlaczego warto zarejestrować numer na kartę?

Każdy kto zarejestruje numer na kartę, ma możliwość otrzymania bonusu o wartości 500 zł na rozmowy i SMSy do wszystkich oraz 50 GB. Bonusy są jednorazowe. Ważność bonusów to 30 dni od momentu ich włączenia.

Jak włączyć bonusy za rejestrację Karty SIM?

Bonus: 500 zł na rozmowy i SMSy do wszystkich oraz 50 GB, włącz poprzez wysłanie darmowego SMSa o treści BONUS pod numer 80110. Szczegóły w Regulaminie Promocji.

Jeżeli zarejestrowałem już swój numer jakiś czas temu w Salonie Plusa, to czy mogę otrzymać bonus?

W Plush, każdy zarejestrowany Klient, który znajduje się w Okresie ważności dla Usług wychodzących (posiada aktywne konto) oraz wyśle bezpłatnego SMSa, może skorzystać z bonusów. Promocja obowiązuje do 1.02.2017r.

Mam numer w innej sieci. Czy mogę go zarejestrować w Plusie?

Każdy zarejestrowany użytkownik numeru na kartę w Orange, T-Mobile, Play lub innej sieci, może przenieść swój numer do Plush. Na przenoszących numer, czekają również bonusy rejestracyjne oraz wyjątkowa promocja – 50% rabatu przyznawanego przez 3 miesiącae na wybrany pakiet.

Czy jeśli przeniosę numer z innej sieci to też mogę liczyć na bonus za rejestrację?

Oczywiście, jeżeli przeniesiesz swój numer do Plush kartę, czeka na ciebie wyjątkowa oferta dla przenoszących numer 50% rabatu przez pierwsze 3 miesiące na wybrany pakiet. Dodatkowo możesz odebrać bonusy 500 zł oraz 50 GB.

Kto może zarejestrować numer?

Każdy, kto posiada numer na kartę i ma ukończone przynajmniej 13 lat oraz posiada dowód osobisty lub paszport.

Kto będzie przechowywał moje dane osobowe pobrane w procesie rejestracji i jakie mam w związku z tym uprawnienia?

Dane, które podajesz przy rejestracji numeru, będą przechowywane w Polkomtel Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Konstruktorskiej 4, 02-673 Warszawa, który jest administratorem Twoich danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. 2015, poz. 2135 ze zm.). Twoje dane osobowe są przetwarzane przez Spółkę w celu realizacji obowiązku, zawartego w ustawie o działaniach antyterrorystycznych (Dz. U. 2016, poz. 904). Podanie danych przez Abonenta jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu realizacji usługi telekomunikacyjnej. Polkomtel Sp. z o. o. zapewnia realizację Twoich uprawnień wynikających z Ustawy o ODO, tzn. umożliwia Abonentowi dostęp do treści własnych danych osobowych i ich poprawienie oraz prawo wniesienia, w przypadkach wymienionych w Ustawie, pisemnego umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania własnych danych osobowych.

Czy mogę zarejestrować numer na kartę na firmę?

Numer na kartę można też zarejestrować na firmę. Zapraszamy do Salonów Plusa lub Cyfrowego Polsatu. Będziemy potrzebować numer karty SIM, nazwę firmy, numer identyfikacyjny REGON lub NIP, lub numer w Krajowym Rejestrze Sądowym albo ewidencji działalności gospodarczej.

A tu są dokumenty do pobrania (ściąga się łatwiej niż skarpetki bezuciskowe):