Koszyk

ikona-domek / Plushoblog / Internet / 200 GB na start i nawet 2000 GB na lata! Promocja Plush

200 GB na start i nawet 2000 GB na lata! Promocja Plush

Ekran telefonu z systemem iOS

200 GB na start i nawet 2000 GB na lata! Promocja Plush

Oferta Plush na kartę zawiera pakiety internetu, które możesz zyskać nawet całkiem za darmo! W specjalnej promocji po wysłaniu jednego SMS-a zyskujesz 200 GB na start, a regularnie kupując pakiety danych, możesz mieć łącznie nawet dodatkowe 2000 GB na lata. Jeżeli intensywnie korzystasz z internetu w telefonie, to może być idealna opcja dla Ciebie!

Po pierwsze: darmowe 200 GB na start – zasady akcji

200 darmowych gigabajtów na start dostępne jest dla abonentów oferty na kartę Plusha z taryfą Nowy Plush w ramach promocji "Bonusy za darmo".

Dla kogo jest ta oferta? To propozycja dla wszystkich klientów, którzy aktywują kartę SIM w czasie promocji i mają ważne konto dla usług wychodzących. Jeżeli spełniasz te warunki, wystarczy, że wyślesz wiadomość tekstową SMS na numer 80600, w której treści wpiszesz "ZGODA". To wyrażenie zgody na działania marketingowe.

Operator dokonuje aktywacji 30-dniowego pakietu w ciągu 72 godzin – otrzymujesz wtedy wiadomość ze stosowną informacją. Włączenie promocji jest bezpłatne, a wyrażone zgody można odwołać, bez wpływu na możliwość użytkowania przyznanego już pakietu. Z danych możesz korzystać, gdy masz dodatnią wartość konta, aż do wyczerpania lub zakończenia czasu aktywności pakietu. Co istotne, z promocji można skorzystać tylko raz na danym numerze.

Jeżeli nie chcesz wyrażać zgód marketingowych, nic nie szkodzi. W ramach akcji "Bonusy za darmo" możesz dostać pakiet internetowy 100 GB po wysłaniu odpowiedniej wiadomości. Zasady są podobne:

  1. Musisz aktywować kartę SIM w trakcie obowiązywania promocji.
  2. Twoje konto dla danego numeru musi być w okresie ważności usług wychodzących.
  3. Wysyłasz darmowy SMS o treści "100GB" na specjalny numer 80600.

Aktywacja oferty następuje także w ciągu 72 godzin. Dostaniesz wiadomość SMS z informacją o starcie, a pakiet jest ważny przez 30 dni lub do momentu wyczerpania limitu danych. Możesz korzystać z niego, gdy posiadasz dodatnią wartość konta, to jest minimum jeden grosz. Nawet jeżeli limit danych się wyczerpał i nie masz innych pakietów, zgodnie z regulaminem promocji możesz dalej korzystać z internetu za darmo, ale z obniżoną prędkością, aż do końca okresu ważności pakietu.

Ilość pozostałych danych w pakietach 200 GB i 100 GB możesz sprawdzić w aplikacji lub za pomocą krótkiego kodu *136# i wybranie "Zadzwoń". Otrzymasz powiadomienie tekstowe o pozostałych jednostkach i upływie terminu ich ważności.

Promocyjne pakiety danych i bonusy po doładowaniach

W ofercie Plusha na kartę dostępne są również stałe pakiety danych wraz z rozmowami, MMS-sami i SMS-sami bez limitu. Nowe pakiety to aż 50 GB za 40 złotych, 40 GB za 35 złotych albo 30 GB za 30 złotych, w tym 15 GB w ramach bonusu po doładowaniu. Wspomniane pakiety cykliczne ważne 30 dni włączane są kodem:

  • *136*11*9287# - "Bez limitu i 35 GB 5G" za 40 złotych,
  • *136*11*9288# - „Bez limitu i 20 GB 5G” za 35 złotych,
  • *136*11*9096# - “Bez limitu i 15 GB” za 25 złotych.

Odnawiają się automatycznie, o ile posiadasz odpowiedni stan konta.

Warto wiedzieć, że w Plushu przy doładowaniach o wartości co najmniej 25 zł użytkownik otrzymuje również dodatkowe gigabajty do wykorzystania w aplikacjach YouTube i TikTok oraz darmowy krajowy transfer danych na aplikacje Facebook, Messenger, Instagram i WhatsApp. Użytkownicy pakietów za 40 i 35 złotych mogą korzystać też z najszybszej sieci 5G Plusa, o ile znajdują się w jej zasięgu i mają odpowiednie urządzenie.

Dziewczyna w słuchawkach i z telefonem w ręku

Zbierz dodatkowe 2000 GB extra z aktywną promocją

Oszczędzanie i "chomikowanie" internetu z pakietami Plusha nie będzie potrzebne, bo gigabajtów możesz teraz mieć jeszcze więcej. Jeżeli korzystasz z pakietu danych za 40 złotych, możesz aktywować promocję "Nawet 2000 GB w Plush" – wystarczy wpisać kod *136*11*2000# i nacisnąć przycisk wykonywania połączenia (słuchawkę).

Jak działa ta promocja Plusha dla ofert na kartę? To proste! Po jej aktywacji przez rok co miesiąc otrzymujesz dodatkowe paczki 150 GB, które ważne są tak długo, jak długo korzystasz z pakietów. Dodatkowo po zachowaniu ciągłości przez 12 miesięcy otrzymujesz kolejny bonus – 200 GB. Razem daje to nawet 2000 GB na lata ekstra.

Dziewczyna z telefonem w ręku przeglądająca social media

Jeżeli wolisz wybrać nieco tańsze pakiety za 35 lub 30 złotych, także możesz dużo zyskać. Włącz promocję 1500 GB kodem *136*11*1500# i zyskuj 100 GB co miesiąc, a po czasie aż 300 GB. Warunkiem uzyskiwania bonusów w obydwu przypadkach jest ciągłe korzystanie z cyklicznych pakietów.

Szczegółowe warunki, w tym terminy obowiązywania poszczególnych promocji znajdziesz w ich regulaminach dostępnych online oraz w salonach Plus.

plush facebookplush instagramplush snapchatplush youtube
Powered by Plus