Koszyk

ikona-domek / Plushoblog / Newsy / 5G Ultra - jeszcze szybszy internet w Plushu!

5G Ultra - jeszcze szybszy internet w Plushu!

Jeszcze szybszy internet mobilny Plush

5G Ultra - jeszcze szybszy internet w Plushu!

Plus, z którego infrastruktury korzysta marka Plush, osiągnął sukces w eksperymentach z nowatorskim rozwiązaniem, które zapewni większą przepustowość danych w sieci 5G przy wykorzystaniu istniejących zasobów radiowych. Co to oznacza? Otóż dzięki dodatkowemu pasmu 2100 MHz oraz innowacyjnej technologii opartej na standardzie 5G, prędkość transmisji danych zostanie zwiększona. Fani płynnej rozgrywki online i surfowania po internecie bez przeszkód będą zachwyceni, bowiem zastosowane rozwiązanie sprawia, że internet mobilny jest szybki jak światłowód!

Co to jest 5G Ultra?

Dotychczas sieć 5G Plusa działała na paśmie 2600 MHz. Wkrótce jednak uruchomiona zostanie transmisja danych w technologii 5G działająca dzięki agregacji trzech pasm - 2100 MHz, 2600 MHz w technologii 5G oraz 1800 MHz w technologii LTE, co pozwoli klientom Plusa (a więc również i Plusha) cieszyć się jeszcze lepszymi parametrami przesyłania danych. Warto natomiast przypomnieć, że już w tym momencie były one wyjątkowo dobre, bowiem Plus zasiada na fotelu lidera technologii 5G w Polsce już od dwóch lat, przodując we wszystkich rankingach obejmujących 5G.

Nie da się ukryć, że jest to ogromny krok w innowacyjnym rozwoju sieci Plush. Co więcej, to jedyne takie rozwiązanie w Polsce!

Internet speed

Różnice między 5G a 5G Ultra

Wraz z postępem technologicznym, rozwój transmisji mobilnej stał się jednym z kluczowych czynników wpływających na nasze codzienne korzystanie z internetu w telefonie. Przełomem okazała się technologia 5G - prędkość pobierania danych w jej przypadku może osiągać nawet 600 Mb/s. Nowość wprowadzona przez Plusa pozwala osiągnąć szybkość pobierania aż do 1 Gb/s, co oznacza, że pobranie kilku filmów w jakości HD zajmie mniej niż minutę, natomiast ściągnięcie ulubionej playlisty - zaledwie sekundę.

Płynna rozgrywka online i nie tylko!

Obecnie internet towarzyszy nam na każdym kroku. Często nie tylko pracujemy i uczymy się zdalnie, ale również płacimy rachunki, robimy zakupy, oglądamy ulubione filmy i seriale, czy zatapiamy się w grach online. Nikt z nas nie lubi czekać - chcemy mieć wszystko od razu, jak za pstryknięciem palców. Liczymy na to, że nic nie przerwie naszej pracy, serial załaduje się w mgnieniu oka, a przy próbie pokonania ciężkiego bossa w ulubionej grze nie będziemy musieli zmagać się z problemami z siecią. Z technologią 5G Ultra możemy być pewni, że praca, nauka czy rozrywka nie zostanie zakłócona.

Jak skorzystać z Internetu 5G Ultra/5G?

Korzystanie z możliwości oferowanych przez 5G i 5G Ultra jest bardzo proste! Co trzeba zrobić, aby cieszyć się szybkim i stabilnym internetem? Nic specjalnego - wystarczy urządzenie wspierające technologię 5G/5G Ultra, przebywanie w zasięgu sieci i wybranie dowolnej oferty Plusha z pakietem internetu. Każdy użytkownik z łatwością może sprawdzić, czy znajduje się w zasięgu za pomocą specjalnie przygotowanej mapy zasięgu. Ponad 20 milionów mieszkańców Polski jest w zasięgu 5G od Plusa. Czy jesteś jednym z nich?

Mężczyzna trzymający w dłoniach telefon

Dlaczego 5G Ultra jest lepsze niż inne technologie?

Aby każdy był w stanie zrozumieć, na czym polega fenomen 5G Ultra, wytłumaczymy to na przykładzie autostrady. Wyobraź sobie więc, że 5G jest wygodną autostradą z szybkimi pasami ruchu, dostępną dla szerokiej grupy użytkowników. Z kolei 5G Ultra to nowe, dodatkowe i jeszcze szersze niż dotąd pasy ruchu, które umożliwiają poruszanie się znacznie szybciej - aż do 1 Gb/s. Co ważne, pasy ruchu 5G nigdy nie łączą się z pasami ruchu 4G. Jest to kluczowa informacja, bowiem to właśnie wyróżnia 5G Plusa od tego, co oferują inni operatorzy - udostępniają oni te same pasy ruchu dla użytkowników 5G i 4G. W taki sposób łatwiej rozumieć, dlaczego 5G Ultra jest lepsze niż inne technologie.

Chcesz cieszyć się szybkim internetem 5G/5G Ultra? Już teraz sprawdź, czy jesteś w zasięgu, przejrzyj naszą ofertę i wybierz urządzenie, które umożliwi Ci korzystanie z dobrodziejstw najszybszej technologii mobilnej na rynku. Pracuj, ucz się, oglądaj ulubione seriale i graj w najlepsze tytuły online bez żadnych, nawet najmniejszych, przeszkód.

plush facebookplush instagramplush snapchatplush youtube
Powered by Plus