Koszyk

ikona-domek / Plushoblog / Newsy / Wybierz Disney+ bez opłat w Plushu przez rok!

Wybierz Disney+ bez opłat w Plushu przez rok!

Disney+ promocja w plush

Wybierz Disney+ bez opłat w Plushu przez rok!

Disney+ to zdecydowanie jeden z największych hitów ostatnich miesięcy. W ofercie tego słynnego serwisu streamingowego znajdują się znane i lubiane dzieła marek: Disney, Pixar, Marvel, Gwiezdne wojny, National Geographic i Star. Największe produkcje, najgłośniejsze premiery, hity filmowe i seriale oryginalne – wszystko w jednym miejscu. Korzystając z promocji w Plushu, możesz otrzymać dostęp do Disney+ przez 12 miesięcy w prezencie! Sprawdź, jak to zrobić.

Na czym polega oferta Disney+ przez rok bez opłat?

Użytkownicy, którzy zdecydują się skorzystać z oferty Disney+ na 24 miesiące, otrzymają dostęp do platformy streamingowej Disney+ na dwanaście miesięcy bez opłat. Po upływie okresu promocyjnego miesięczna opłata za Disney+ wyniesie 37,99 zł.

W ramach usługi abonenci będą mogli za darmo oglądać światowe produkcje takich gigantów jak The Walt Disney Studios, Pixar, Marvel, filmy z uniwersum Gwiezdnych wojen, tytuły dokumentalne i pozycje krótkometrażowe od National Geographic oraz realizacje marki Star.

Platforma udostępnia wiele seriali obyczajowych oraz animowanych, a także filmy dla każdej grupy wiekowej. Bogata biblioteka niepowtarzalnych tytułów telewizyjnych i filmowych w jednym miejscu? Z ofertą Plush ABONAMENT to możliwe! Promocja skierowana jest zarówno do nowych klientów, jak i osób posiadających już abonament w Plushu.

Jak skorzystać z promocji?

Disney+ platforma streamingowa

Otrzymanie darmowego dostępu do ogromnej kolekcji tysięcy filmów, seriali i oryginalnych treści na wyłączność dawno nie było aż tak proste! Wystarczy wykupić wybrany abonament w Plushu i podpisać umowę na co najmniej 24 miesiące.

Promocja Disney+ bez opłat przez rok w Plushu obowiązuje we wszystkich abonamentach z wyjątkiem oferty bezterminowej.

Nowi użytkownicy, którzy zdecydują się na abonament w Plushu, w ciągu 24 godzin od podpisania umowy otrzymają SMS albo email ze szczegółowymi informacjami na temat możliwości aktywowania bezpłatnej subskrypcji Disney+. W wiadomości znajdzie się również specjalny link oraz unikalny numer użytkownika, dzięki którym można bezproblemowo dokończyć proces rejestracji. Jeśli jednak wiadomość powitalna z jakiegoś powodu nie dotrze do Ciebie, to nadal nie musisz się niczego obawiać! Wystarczy, że wyślesz SMS o treści "DISNEY" pod numer 2601, aby otrzymać dodatkowe informacje na temat aktywacji.

Alternatywnie można też zalogować się do swojego konta iPlus i odszukać zakładkę Disney+ w menu. Tam także znajduje się link do strony Disney+ z indywidualnym procesem rejestracyjnym. I to już wszystko! Pobierając dedykowaną aplikację Disney+ ze sklepu iOS, Google Play bądź innych urządzeń albo logując się w przeglądarce na disneyplus.com, dostajesz natychmiastowy dostęp do tysięcy tytułów znajdujących się w serwisie streamingowym Disney+. Cały proces rejestracji przebiega identycznie w przypadku osób przedłużających obecną umowę w Plushu. Miłego oglądania!

Wybierz Disney+ bez opłat – przenieś numer do Plusha!

Jesteś kinomaniakiem, a wieczór bez ulubionego serialu jest dla Ciebie stracony, jednak masz abonament u innego operatora? Nie ma problemu! Przenieś numer do Plusha, a my nie tylko załatwimy za Ciebie wszystkie formalności, ale również zaproponujemy Ci dostęp do Disney+ przez rok bez dodatkowych opłat. Wystarczy, że wybierzesz dowolną ofertę na abonament na czas określony 24 miesięcy, złożysz zamówienie przez nasz sklep internetowy, dokonasz wyboru formy zawarcia umowy pomiędzy dokumentową (kurier dostarcza kartę SIM) a pisemną (kurier dostarcza dokumenty wraz z kartą SIM), wybierzesz dodatkowo usługę Dostęp Disney+ i gotowe! Przy okazji możesz kupić nowy telefon, dopasowany do Twoich potrzeb w korzystnej cenie.

Procedura aktywowania rocznej bezpłatnej subskrypcji Disney+ jest taka sama dla wszystkich nowych użytkowników i polega na rejestracji konta poprzez link otrzymany w wiadomości SMS lub e-mail po zawarciu umowy.

Disney+ dla stałych abonentów Plusha!

Posiadasz już abonament w Plushu, ale marzysz o wieczorach pełnych rozrywki z najlepszymi światowymi produkcjami? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę z Disney+. Zostaw swój numer telefonu na stronie https://www.plushbezlimitu.pl/disney, a my oddzwonimy z wszelkimi szczegółami lub skontaktuj się z nami poprzez infolinię 601 102 601.

Disney+ to rozrywka na najwyższym poziomie, zapewniająca dostęp do tysięcy filmów, seriali oraz programów najbardziej cenionych producentów na świecie. Oglądaj tam, gdzie chcesz i kiedy tylko masz na to ochotę bez limitu, dzięki ofercie Disney+ od Plusha!

plush facebookplush instagramplush snapchatplush youtube
Powered by Plus