Koszyk

ikona-domek / Plushoblog / Sieć / Jak sprawdzić stan konta w Plush na kartę?

Jak sprawdzić stan konta w Plush na kartę?

Mężczyzna sprawdza stan konta w Plush

Jak sprawdzić stan konta w Plush na kartę?

Korzystasz z oferty Plush na kartę i chcesz sprawdzić stan konta? A może zastanawiasz się, jak długo jeszcze zachowają ważność pakiety lub ile minut, SMS-ów albo gigabajtów zostało? W przypadku oferty na kartę Plush stan konta można sprawdzić na kilka sposobów. Wszystkie są szybkie i wygodne. Przeczytaj więcej o tym, jak sprawdzić stan konta w Plushu w naszym artykule.

Jak sprawdzić stan konta w Plush?

W Plushu istnieją dwie podstawowe metody sprawdzania stanu konta - krótkie kody oraz aplikacja mobilna.

Zarówno w aplikacji, jak i za pomocą krótkich kodów można też zweryfikować inne istotne informacje o koncie - nie tylko jego stan. Należą do nich:

 1. rodzaj aktualnej taryfy, oferty,
 2. ilość pozostałych minut, SMS oraz GB w zakupionych pakietach, a także termin ich ważności,
 3. aktywne promocje oraz dostępne w ich ramach pakiety, ich limity.

Stan konta Plush z użyciem krótkiego kodu

Jeśli chodzi o stan konta w Plushu, informację o jego stanie można uzyskać z użyciem szybkiego kodu *100#. Metoda krótkich kodów znana jest jeszcze z początków telefonii komórkowej. Bazuje na użyciu kodu USSD, czyli Unstructured Supplementary Service Data wpisywanych na klawiaturze numerycznej. Zapewnia klientom danego operatora szybką i wygodną komunikację z obsługą. Była ona popularna w czasach, gdy dostęp do internetu nie był tak powszechny, a telefony dalekie były od współczesnych smartfonów. Jak z niej skorzystać? Wystarczy wpisać na klawiaturze telefonu określony ciąg znaków i liczb oraz nacisnąć przycisk dzwonienia (zwykle zieloną słuchawkę).

Jaki jest kod USSD na sprawdzenie stanu konta w Plushu? Jak z niego skorzystać krok po kroku? Oferta Plush na kartę pozwala na sprawdzenie stanu konta w szybki sposób:

 • Przejdź do aplikacji Telefon,
 • wybierz na klawiaturze *100#,
 • nawiąż połączenie.

Kod zostanie przesłany do operatora i po niedługim czasie otrzymasz odpowiedź w formie wiadomości tekstowej. Zawarte w niej informacje będą wskazywać na kwotę pozostałą na koncie użytkownika - stan konta Plush, a także okres jego ważności dla połączeń przychodzących i wychodzących. Sposób ten działa na dowolnym telefonie w Plushu, bez względu na typ, model i markę. To standardowa usługa operatora.

Za pomocą krótkich kodów można sprawdzić również inne informacje:

 1. *147# - sprawdzenie posiadanej taryfy,
 2. *121# - zweryfikowanie ważności i stanu pakietów,
 3. *136# - przejrzenie statusu promocji i pakietów.

Podobnie jak w przypadku informacji o stanie konta Plush, po wpisaniu i „zadzwonieniu” na wskazane numery otrzymasz tekstową odpowiedź. Krótkie kody pozwalają również na wprowadzanie zmian w ramach posiadanej taryfy, na przykład wykupienie pakietów. Za ich pomocą można również zmienić język dla komunikatów operatora. Jeżeli powinien być to angielski, wystarczy wybrać numer *105*20#. Z kolei, aby powrócić do polskiego, wpisuje się kod *105*10#. Warto wiedzieć, że sprawdzenie stanu konta w Plushu przebiega tak samo, jak w usługach na kartę Plusa.

Kobieta trzyma w ręku telefon

Jak sprawdzić stan konta Plush w aplikacji?

Jeśli chodzi o Plush - stan konta można w wygodny sposób zweryfikować również w aplikacji mobilnej operatora. Jej nazwa to iPlus. To wspólna aplikacja dla klientów Plusa i Plusha, zarówno korzystających z ofert abonamentowych, jak i typu mix oraz prepaid - na kartę.

Apkę iPlus można pobrać i zainstalować na urządzeniach z systemem Android, iOS, HarmonyOS - czyli większości współczesnych telefonów. Powstała w odpowiedzi na potrzeby mobilnych użytkowników portalu Plus.pl, czyli klientów operatora.

Dzięki aplikacji możesz zarządzać kontem, wprowadzać zmiany w ustawieniach, a nawet sprawdzać historię połączeń czy płatności. Bez trudu skontrolujesz stopień zużycia wykupionych pakietów, nabędziesz nowe, a także doładujesz telefon na kartę. Z aplikacji możesz również przejść do sprawdzenia aktualnych ofert, w tym Plush na kartę.

Jak sprawdzić stan konta Plush w aplikacji? Jak zalogować się do iPlus mając ofertę Plush na kartę? Aby móc skorzystać z możliwości, jakie daje zarządzanie kontem w iPlus, należy:

 1. Pobrać aplikację ze sklepu Google Play, Apple App Store lub Huawei AppGallery i zainstalować,
 2. uruchomić iPlus,
 3. w Plush na kartę logowanie nie jest wymagane, jeżeli telefon ma ustawione APN Plus. W innym przypadku należy wpisać swój numer telefonu oraz hasło logowania - 4 ostatnie cyfry kodu PUK.

Odpowiedź na pytanie „ile mam na koncie Plush?” znajdziesz na ekranie z podsumowaniem informacji o koncie w zalogowanej aplikacji. Stamtąd możesz też przejść do szczegółów związanych z pakietami, płatnościami czy innymi usługami.

Sposobów na to, jak sprawdzić stan konta Plush jest kilka. Możesz korzystać z każdego z nich w miarę potrzeby, obsługa jest intuicyjna i szybka, a informacje uzyskujesz od ręki.

plush facebookplush instagramplush snapchatplush youtube
Powered by Plus