Koszyk

ikona-domek / Plushoblog / oprogramowanie / TIDAL w Plushu? Sprawdź, jak to działa!

TIDAL w Plushu? Sprawdź, jak to działa!

Telefon z aplikacją do słuchania muzyki

TIDAL w Plushu? Sprawdź, jak to działa!

W dobie wszechobecnego dostępu do internetu, streamingowe aplikacje do słuchania muzyki zdominowały rynek mobilnych urządzeń muzycznych. Całkowicie wyparły przenośne odtwarzacze, pozwalając nam na dostęp do naszych ulubionych utworów, w każdym miejscu na świecie i o każdej porze dnia i nocy – a to wszystko jedynie za pomocą naszego smartfona. W tym artykule przedstawiamy aplikację TIDAL, którą warto wypróbować, zwłaszcza jeśli korzystasz z oferty Plusha.

Kiedy przydaje się aplikacja do słuchania muzyki?

Aplikacje do słuchania muzyki zapewniają wygodny dostęp do ulubionych utworów w dowolnym miejscu i czasie. Z nimi ulubione kawałki mogą towarzyszyć Ci: w samochodzie, w drodze do pracy, na spacerze, w domu, na wakacjach, czy w biurze.

Dzięki aplikacji do streamowania muzyki nie musisz wszędzie zabierać ze sobą płyt lub pamięci USB – wystarczy kilka kliknięć i zyskujesz na swoim smartfonie dostęp do setek tysięcy utworów wykonawców z całego świata. Dodatkowo możesz tworzyć swoje playlisty, śledzić interesujące Cię premiery i cieszyć się muzyką w tle bez reklam.

TIDAL – najciekawsze nowości i stare hity pod ręką

TIDAL zdobywa coraz większe uznanie, dzięki naciskowi na jakość dźwięku oraz bogatej bibliotece utworów. W swojej ofercie TIDAL posiada ponad 100 milionów utworów i 650 tysięcy wideo, co sprawia, że każdy użytkownik znajdzie tu coś dla siebie.

Wyróżnikiem tej aplikacji do słuchania muzyki, jest oferta wysokiej jakości dźwięku bezstratnego (Hi-Fi), która pozwala na podziwianie pełnych walorów muzycznych ulubionych utworów, dostępnych w jakości studyjnej. Ponadto, TIDAL oferuje również spersonalizowane rekomendacje muzyczne oraz możliwość tworzenia własnych playlist, co ułatwia odkrywanie nowej muzyki. Nowością jest funkcja TIDAL LIVE, która pozwala na wspólne słuchanie muzyki podczas sesji na żywo, na przykład ze znajomymi lub innymi użytkownikami TIDAL.

Użytkownicy Plusha mogą korzystać z serwisu muzycznego TIDAL HiFu bez opłat przez rok (https://www.plushbezlimitu.pl/tidal). TIDAL HiFi umożliwia słuchanie muzyki bez reklam, wraz z możliwością pobierania utworów i dostępu offline do zasobów audio w jakości Hi-Fi, a także odkrywania innowacyjnych formatów muzycznych – takich jak Dolby Atmos, Master Quality Audio czy Sony 360 Reality Audio. Więcej informacji odnośnie promocji oraz instrukcje, jak założyć konto TIDAL w Plushu, znajdziesz TUTAJ.

TIDAL łączy wysoką jakość dźwięku, z bogatą biblioteką utworów i ekskluzywnymi treściami. Dzięki współpracy z Plushem, użytkownicy mają szansę przekonać się o zaletach korzystania z TIDAL-a, doceniając pełnię doznań muzycznych oraz wyjątkowe wydarzenia dostępne tylko dla abonentów tej aplikacji do słuchania muzyki.

Regulamin promocji znajdziesz TUTAJ.

Młoda kobieta w słuchawkach

Plush i TIDAL – oferta dla abonentów

Warto zwrócić uwagę na specjalną ofertę Plusha z TIDAL w prezencie, która pozwala na bezpłatne korzystanie z usług tego serwisu przez rok. Nie czekaj i przenieś swój numer do Plusha lub kup starter na kartę, aby korzystać z wygodnej aplikacji do słuchania muzyki i cieszyć się nieograniczonym dostępem do ulubionych utworów.

Kobieta słucha muzyki na telefonie

Dodatkowy bonus – 3 abonamenty za 0 zł

TIDAL za darmo przez rok to nie wszystko, co ma do zaproponowania Plush! Teraz na osoby przenoszące numer do miśka czekają 3 miesiące abonamentu za 0 zł! Złap okazję i nie martw się rachunkami za telefon przez pierwsze miesiące nowej umowy. W każdej ofercie abonamentowej Plusha czeka na Ciebie m.in.:

  • 0 zł opłaty aktywacyjnej,
  • duża paczka gigsów,
  • dostęp do szybkiego internetu w zasięgu 5G Ultra,
  • pakiet Social Free za 0 zł.

Więcej o promocji dowiesz się w artykule: W Plushu 3 miesiące abonamentu za 0 zł!

plush facebookplush instagramplush snapchatplush youtube
Powered by Plus