Koszyk

ikona-domek / Plushoblog / Newsy / Nawet 1000 zł cashbacku przy zakupie wybranych smartfonów

Nawet 1000 zł cashbacku przy zakupie wybranych smartfonów

Zyskaj 500 zł lub 1000 zł cashbacku!

Nawet 1000 zł cashbacku przy zakupie wybranych smartfonów

Szukasz nowego telefonu, a jednocześnie marzysz, by gotówka została Ci w kieszeni? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie. To noworoczne okazje w Plushu! Kup jeden z wybranych telefonów Samsung lub motorola i otrzymaj nawet 1000 złotych cashbacku! W wygodny sposób wypłać pieniądze w bankomacie, ciesz się z nowoczesnego smartfona i zastrzyku gotówki. Sprawdź szczegóły promocji i skorzystaj!

Noworoczne okazje w Plushu – cashback do 1000 zł

Akcja cashbacku w Plushu to znakomite noworoczne okazje, dzięki którym zyskujesz podwójnie. Możesz kupić świetny smartfon Samsung lub motorola w atrakcyjnej cenie na stałe raty 0%, a po zakupie czeka na Ciebie kolejna przyjemność – zwrot gotówki. W zależności od wybranego modelu smartfona może być to 500 lub 1000 złotych.

Zasady promocji są proste – kupujesz telefon z listy w okresie obowiązywania promocji, zgłaszasz się przez krótką wiadomość SMS i czekasz na dalsze instrukcje. A potem już tylko udajesz się do dowolnego bankomatu Euronet i wypłacasz swoją gotówkę. Prościej być nie może – poniżej sprawdzisz szczegóły akcji, które pozwolą Ci uzyskać zwrot.

Kup smartfon i odbierz gotówkę!

Tylko cztery kroki dzielą Cię od momentu, w którym gotówka za zakupiony smartfon do Ciebie wraca. Akcja dotyczy wybranych wariantów ofert. Promocja zwrotu gotówki obowiązuje od 27.12.2023 do odwołania lub wyczerpania kodów promocyjnych. Szczegóły w Regulaminach: „Zimowa Premia 2024”, „Regulamin promocyjnej sprzedaży urządzeń” dostępnych na plus.pl

Co zrobić, aby zyskać 500, a nawet 1000 złotych, kupując świetny smartfon w dobrej cenie? Oto cztery proste kroki:

 1. Kup wybrany smartfon w okresie obowiązywania promocji:
  a. Samsung Galaxy Z Flip 5 5G 8/256GB,
  b. Samsung Galaxy Z Flip 5 5G 8/512GB,
  c. Samsung Galaxy Z Fold 5 5G 12/256GB,
  d. Samsung Galaxy Z Fold 5 5G 12/512GB,
  e. motorola razr 40 Ultra 8/256GB,
  f. Samsung Galaxy A34 5G 6/128GB,
  g. motorola razr 40 8/256GB.
 2. Wyślij bezpłatny SMS o treści GOTOWKA pod numer 661 000 883.
 3. Poczekaj na odpowiedź – otrzymasz SMS z instrukcją odbioru gotówki w bankomacie Euronet.
 4. Odbierz w bankomacie Euronet nawet 1000 zł w gotówce.

Szczegóły akcji znajdziesz w regulaminach promocji „Zimowa Premia 2024” i „Regulamin promocyjnej sprzedaży urządzeń” dostępnych na www.plushbezlimitu.pl. Dodatkowe informacje, w tym wysokość kwot, jakie możesz otrzymać, znajdziesz w dalszej części artykułu.

Sprawdź, ile możesz zyskać!

Kwota, jaką otrzymasz w ramach promocji, zależy od zakupionego modelu telefonu. Może być to nawet 1000 złotych wypłacone w gotówce, z wybranego przez Ciebie bankomatu sieci Euronet. Sprawdź na poniższej liście, ile otrzymasz za poszczególne telefony Samsung z serii Galaxy oraz motorola, kupione w ramach promocji Plusha:

 • Samsung Galaxy Z Flip 5 5G 8/256GB – cashback 1000 zł,
 • Samsung Galaxy Z Flip 5 5G 8/512GB – cashback 1000 zł,
 • Samsung Galaxy Z Fold 5 5G 12/256GB – cashback 1000 zł,
 • Samsung Galaxy Z Fold 5 5G 12/512GB – cashback 1000 zł,
 • motorola razr 40 Ultra 8/256GB – cashback 1000 zł,
 • Samsung Galaxy A34 5G 6/128GB – cashback 500 zł,
 • motorola razr 40 8/256GB – cashback 500 zł.

Masz podwójne korzyści – nowy model telefonu i gotówkę, za którą możesz na przykład dokupić akcesoria czy wydać na własne przyjemności. Nie czekasz na przelewy, nie liczysz na rabaty – po udanym zakupie samodzielnie wypłacasz pieniądze z bankomatu.

Wybierz model dla siebie

Nie wiesz, na który telefon w ofercie noworocznych okazji się zdecydować, co je wyróżnia? Oto kilka informacji, które z pewnością pomogą:

 • Samsung Galaxy A34 5G to smartfon z 6,6-calowym wyświetlaczem. Urządzenie ma wytrzymałą obudowę o atrakcyjnym designie. Aparat zapewnia bogate opcje fotograficzne. W urządzeniu znajduje się pojemna bateria z szybkim ładowaniem, dzięki czemu niestraszne mu nawet intensywne użytkowanie. Smartfon jest napędzany przez szybki procesor i obsługuje sieć 5G.
 • Samsung Galaxy Z Flip 5 jest efektownym składanym smartfonem, który dzięki konstrukcji łatwo zmieści się w Twojej kieszeni. Urządzenie jest wyposażone w kilka aparatów, umożliwiających robienie wysokiej jakości zdjęć.
 • Samsung Galaxy Z Fold 5 składany smartfon, który dzięki wyraźnemu wyświetlaczowi dostarcza użytkownikowi wyjątkowych wrażeń wizualnych. Dzięki zaawansowanemu głównemu aparatowi oraz zespołowi dodatkowych aparatów, daje możliwość wykonania wyjątkowych zdjęć w niemal każdych warunkach.
 • motorola razr 40 jest kompaktowym składanym smartfonem z 6,9-calowym wyświetlaczem głównym. Dodatkowy, niewielki wyświetlacz pomocniczy zapewnia szybki dostęp do najważniejszych informacji. Bateria obsługuje szybkie ładowanie.
 • motorola razr 40 Ultra to nowoczesny składany smartfon z 6,9-calowym wyświetlaczem. Model ten posiada zaawansowany procesor, zapewniający szybką pracę. Wszechstronne aparaty umożliwiają robienie doskonałych fotografii. W Plushu dostępny jest teraz w kolorze roku 2024 – Peach Fuzz.

Szczegółowe informacje, w tym także wersje kolorystyczne oraz ilości pamięci wbudowanej i RAM znajdziesz na stronach poszczególnych modeli. Pamiętaj, że promocja dotyczy wybranych wariantów ofert. Szczegóły znajdziesz w regulaminie.

plush facebookplush instagramplush snapchatplush youtube
Powered by Plus