Koszyk

ikona-domek / Plushoblog / Oprogramowanie / Nowa odsłona aplikacji iPlus w Plushu – co musisz wiedzieć?

Nowa odsłona aplikacji iPlus w Plushu – co musisz wiedzieć?

Mężczyzna trzyma w ręce telefon z aplikacją iPlus

Nowa odsłona aplikacji iPlus w Plushu – co musisz wiedzieć?

Przedstawiamy nową odsłonę aplikacji iPlus. Teraz jeszcze szybciej można sprawdzić stan konta, pakietów SMS i MMS, skontrolować wydatki oraz bieżące zużycie danych mobilnych, a nawet zamówić rozmowę z konsultantem. Przyjrzyjmy się bliżej, jak nowa odsłona aplikacji podnosi standardy obsługi klienta i usprawnia codzienne korzystanie z usług. W tekście znajdziesz odpowiedzi na pytania co przynosi aktualizacja apki i dlaczego warto ją mieć na swoim smartfonie.

Aplikacja iPlus w nowej odsłonie. Co się zmieniło?

Znana użytkownikom sieci Plus i Plush aplikacja przeszła metamorfozę. Odnowiona wersja charakteryzuje się ciemnym interfejems z zielonymi akcentami oraz nowym układ zakładek - nowoczesny i przyjemny dla oka design. Aplikacja w nowej wersji oferuje również łatwiejszy dostęp do pakietów i usług.

Jednak zmieniony został nie tylko wygląd, ale usprawniona została funkcjonalność. Nowe, uproszczone logowanie pozwala na błyskawiczny dostęp, a intuicyjne menu sprawia, że znalezienie interesujących nas funkcji odbędzie się bez problemu. Z nową aplikacją Plus i Plush wszystko jest na wyciągnięcie ręki.

Jak zalogować się do aplikacji iPlus?

Dotychczas, aby zalogować się do aplikacji, wymagany był plus kod 5, kod PUK lub hasło, które zostało ustawione podczas korzystania z aplikacji. Jednak nowa wersja apki iPlus wychodzi naprzeciw wszystkim zapominalskim. Można więc zapomnieć o konieczności pamiętania loginu i hasła.

Po aktualizacji będzie można skorzystać z opcji bezpiecznego logowania za pomocą odcisku palca i numeru PIN. W urządzeniach z systemem IOS do dyspozycji jest także opcja rozpoznawania twarzy. Prawda, że proste? Teraz logowanie do aplikacji staje się szybsze, łatwiejsze i bezpieczniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Dla tych, co lubią mieć wszystko pod kontrolą

Nowa aplikacja iPlus daje pełną kontrolę nad wydatkami. Oprócz bieżących faktur i terminów płatności można znaleźć w niej szczegółową historię swoich wydatków.

Dzięki temu, że wszystkie informacje są łatwo dostępne w aplikacji, można więcej czasu poświęcić na to, co naprawdę ważne — rozmowy, smsy lub surfowanie w internecie. Zyskaj kontrolę nad swoimi finansami i ciesz się jeszcze lepszymi usługami dzięki nowej aplikacji iPlus.

Automatyczne płatności za abonament

Nie lubisz płacić rachunków? My też nie! Dlatego w nowej apce iPlus postawiono na wygodne rozwiązania. Teraz możesz włączyć automatyczne płatności za abonament, a rachunki za telefon opłacą się same. Stan konta i bieżące płatności można śledzić w aplikacji.

Nie musisz się martwić, że zapomnisz uregulować opłaty za abonament telefoniczny. Automatyczne płatności można tak samo szybko aktywować, jak również wyłączyć. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję w menu. Dzięki temu płatności można zostawić aplikacji iPlus.

Surfuj bez końca, włączaj pakiety, kiedy chcesz

Apka iPlus dla użytkowników Plusha to nie tylko źródło informacji o koncie użytkownika oraz centrum usług. Teraz można także w każdej chwili włączyć dowolne pakiety, dostosowując ofertę do swoich potrzeb. Potrzebujesz dodatkowych minut czy SMS-ów? Nie ma problemu! W aplikacji iPlus można błyskawicznie dokupić odpowiednią ilość w aplikacji w szybki i prosty sposób. Dzięki temu można swobodnie korzystać z usług operatora, bez obaw o brakujące jednostki telekomunikacyjne. To elastyczność i wygoda dzięki aplikacji iPlus.

Pełna kontrola nad danymi internetowymi dzięki aplikacji iPlus

Jeśli często doświadczasz braku wystarczającej ilości danych w podstawowym pakiecie na cały miesiąc, jest na to rozwiązanie. Wystarczy włączyć aplikację, wybrać odpowiedni pakiet internetowy i można cieszyć się pełną prędkością przesyłu danych.

Dodatkowe gigabajty chwilę po włączeniu pakietu pojawią się na koncie, pozwalając na beztroskie surfowanie po internecie, oglądanie filmów, słuchanie muzyki i korzystanie z innych usług online. Z aplikacją iPlus można kontrolować zużycie i dostosować je do swoich potrzeb.

Zaktualizuj aplikację iPlus w Plush i ciesz się nowymi opcjami już teraz

Dzięki nowej aplikacji iPlus w Plushu korzystanie z usług operatora staje się nie tylko łatwiejsze, ale także bardziej intuicyjne i elastyczne niż kiedykolwiek wcześniej. iPlus to pełna gama funkcji, które umożliwiają kontrolę nad kontem, płatnościami, pakietami usług oraz danymi internetowymi.

Bez względu na to, czy chcesz zwiększyć swoje możliwości komunikacyjne, czy zarządzać finansami związanymi z usługami telekomunikacyjnymi, aplikacja iPlus daje narzędzia do osiągnięcia tych celów. Przejdź na nowy poziom komfortu z aplikacją iPlus w Plushu.

plush facebookplush instagramplush snapchatplush youtube
Powered by Plus