Koszyk

ikona-domek / Plushoblog / Newsy / Do zgarnięcia nawet 1500 GB na lata! Promocja w Plushu na kartę

Do zgarnięcia nawet 1500 GB na lata! Promocja w Plushu na kartę

1500 gb

Do zgarnięcia nawet 1500 GB na lata! Promocja w Plushu na kartę

Oszczędzanie internetu w telefonie to w obecnych czasach spore wyzwanie. Chcąc wykorzystać możliwości współczesnych smartfonów, dobrze jest być stale połączonym z siecią – dzięki temu można nie tylko oddawać się rozrywce, ale również pozostać w kontakcie z bliskimi, skorzystać z bankowości, czy zarezerwować bilet na pociąg. Wiele osób niestety ograniczonych jest niewystarczającym limitem danych. Korzystając z nowej promocji w Plushu na kartę, można otrzymać nawet do 1500 GB do wykorzystania na lata.

Na czym polega promocja 1500 GB na lata?

1500 gb plush

Osoby, które zdecydują się skorzystać z promocji, będą co miesiąc przez cały rok otrzymywać 100 GB pakietu internetu, który zapewni im komfortowy i bezproblemowy dostęp do sieci. Oferta jest szczególnie kusząca dla tych, którzy planują niezapomnianą wakacyjną podróż – znalezienie najsmaczniejszej restauracji w okolicy, czy pozostanie w stałym kontakcie z przyjaciółmi i bliskimi, nie będzie żadnym wyzwaniem.

Ci, którzy zachowają ciągłość korzystania z paczek internetu, mogą liczyć na dodatkowe 300 GB jednorazowego pakietu. W sumie jest to aż 1500 GB gratis, które pozwoli na swobodne surfowanie po sieci bez żadnych ograniczeń. Warto jednak pamiętać, że aby otrzymać wspomniane 300 GB, należy korzystać z promocji nieustannie przez 12 miesięcy. Chcąc odjąć sobie zmartwień związanych z pamiętaniem o regularnym doładowywaniu konta, Plush pozwala na ustawienie cyklicznych doładowań. Taka opcja pozwoli skupić się na ważniejszych sprawach, takich jak planowanie wyjazdu, nabywanie pięknej opalenizny na słonecznej plaży, czy oglądaniu nowego odcinka ulubionego serialu.

Jak skorzystać z promocji?

Skorzystanie z promocji 1500 GB na lata jest bardzo proste. Przede wszystkim należy albo kupić nowy starter, albo być już użytkownikiem oferty Plush na kartę. Warto tu wspomnieć, że na nowych klientów czeka promocja 100 GB na start (na pierwsze 30 dni, włączane kodem).

Kolejnym krokiem jest włączenie promocji, z czym również bez problemu poradzi sobie każda osoba. Uruchamia się ją za pomocą kodu: *136*11*1500#. Następnie należy doładować konto i włączyć pakiet cykliczny za minimum 30 zł. Do wyboru mamy:

  • pakiet Bez Limitu z 30 GB (15 GB z pakietu i 15 GB za doładowanie) w cenie 30 zł/30 dni. Aktywacja kodem *136*11*9096#,
  • pakiet Bez Limitu z 35 GB (20 GB z pakietu i 15 GB za doładowanie) i dostępem do 5G w cenie 40 zł/30 dni. Aktywacja kodem *136*11*9288#.

Po włączeniu promocji i aktywowaniu wybranego pakietu klient otrzyma w sumie aż 1500 GB, czyli:

  • 100 GB co 30 dni przez 12 miesięcy,
  • dodatkowe 300 GB po 12 miesiącach nieprzerwanego korzystania z oferty.

Co ważne, niewykorzystane GB internetu kumulują się, przechodząc z miesiąca na kolejny miesiąc, aż do całkowitego wykorzystania dostępnego limitu (pod warunkiem że użytkownik cały czas będzie korzystał z pakietu bez limitu).

Dokładną instrukcję tego, w jaki sposób skorzystać z promocji, można znaleźć na stronie https://www.plushbezlimitu.pl/na-karte.

W jaki sposób uruchomić cykliczne doładowania?

Życie pędzi czasem tak szybko, że łatwo jest zapomnieć o przyziemnych sprawach – szczególnie w okresie letnim, kiedy to każdy marzy o kojącym wypoczynku i zażywaniu kąpieli słonecznych. Ci, którzy nie ufają swojej pamięci lub też po prostu uwielbiają automatyzację, mogą skorzystać z opcji cyklicznego doładowania. Uruchomienie takiej usługi jest niezwykle proste, a pomoże zaoszczędzić wiele czasu. Co należy zrobić, aby ją aktywować?

Wystarczy przejść na stronę https://doladuj.plushbezlimitu.pl/doladowanie, a następnie podać niezbędne dane. Kolejnym krokiem jest wybór cyklicznego typu doładowania, jego częstotliwości oraz kwoty doładowań. Możliwe jest określenie, co ile dni lub też którego konkretnego dnia każdego miesiąca, konto powinno się samodzielnie zasilić.

Do uruchomienia usługi potrzebne będzie jeszcze tylko podanie numeru telefonu, nazwy kontaktu, a także zaakceptowanie regulaminu. Po wykonaniu tych kroków można przejść do wprowadzenia danych karty kredytowej lub debetowej, a następnie – potwierdzenia płatności.

Decydując się na aktywację cyklicznych doładowań, można zapomnieć o własnoręcznym zasilaniu swojego konta. Od tego momentu wszystko będzie realizowane zgodnie z zaplanowanym schematem. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby w każdej chwili zrezygnować z tej usługi, zmienić kwotę doładowań lub ich częstotliwość.

plush facebookplush instagramplush snapchatplush youtube
Powered by Plus