Koszyk

ikona-domek / Plushoblog / Newsy / Super hit Plusha! 30 GB za 20 zł/mies. po rabatach przez rok

Super hit Plusha! 30 GB za 20 zł/mies. po rabatach przez rok

Zakochaj się w Plushu! 30 GB 20 zł/mies. po rabatach przez rok

Super hit Plusha! 30 GB za 20 zł/mies. po rabatach przez rok

Wszyscy kochają abonament w Plushu i nie ma w tym nic dziwnego, biorąc pod uwagę jego najnowszą ofertę. Klienci, którzy teraz wybiorą abonament z pakietem internetowym 30 GB, zapłacą za niego jedynie 20 zł/mies. po rabatach przez 12 miesięcy (po roku 30 zł/mies.).

Marka oferuje dodatkowo możliwość wyboru dostępu do platformy Disney+ w prezencie przez rok (przy zobowiązaniu na 24 miesiące, opłata od 13. miesiąca wynosi 37,99 zł/mies.). Co jeszcze? Samsung Galaxy A13 5G w super cenie!

Niższy abonament przez rok? Z Plushem to możliwe! Sprawdź szczegóły promocji.

Na czym polega oferta z 30 GB za 20 zł/mies. po rabatach przez rok?

Klienci, którzy wybiorą najnowszą ofertę Plusha z pakietem internetowym 30 GB, mogą liczyć na abonament w wyjątkowo niskiej cenie aż przez 12 miesięcy. Użytkownicy, w ramach 24-miesięcznej umowy po rabacie za e-fakturę, zostaną objęci niezwykle atrakcyjną promocją, dzięki której przez pierwszy rok będą płacili wyłącznie 20 zł miesięcznie. Mało, prawda? Po upływie okresu promocyjnego opłata za pakiet powróci do ceny regularnej w kwocie 30 zł/mies.

To jednak nie wszystko! Plush oferuje również możliwość wybrania dostępu do Disney+ przez rok bez opłat oraz dobór smartfona Samsung Galaxy A13 5G 4/64GB w super cenie. Tani abonament wraz z rozrywką najwyższej jakości? Takie oferty tylko w Plushu!

Wybierz Disney+ przez rok bez opłat!

Wybierz Disney+ bez opłat przez cały rok z abonamentem od Plusha!

Promocji w Plushu nigdy dość! Klienci, którzy podpiszą umowę abonamentową w Plushu, mogą liczyć na kolejne atrakcyjne benefity. Jednym z nich jest możliwość wyboru dostępu do Disney+ przez rok bez opłat! Opłata od 13. miesiąca to 37,99 zł.

W ofercie tego popularnego serwisu znajdują się największe produkcje, najgłośniejsze premiery, hity filmowe i seriale oryginalne. Disney, Pixar, Marvel, Gwiezdne wojny, National Geographic i Star – wszystko w jednym miejscu! Platforma udostępnia również liczne seriale obyczajowe i animowane oraz filmy przeznaczone dla każdej grupy wiekowej. To wszystko na rok bez opłat w ramach super oferty Plusha! Dostęp do Disney+ przez rok w prezencie dostępny jest przy ofertach abonamentowych z umową na 24 miesiące. Użytkownicy, którzy zdecydują się na abonament w Plushu w ciągu 24 godzin od podpisania umowy, otrzymają SMS albo email ze szczegółowymi informacjami na temat możliwości aktywowania bezpłatnej subskrypcji. Po upływie okresu promocyjnego miesięczny koszt abonamentu Disney+ wynosi 37,99 zł.

Dobierz Samsung Galaxy A13 5G w super cenie!

Wybierając abonament w Plushu, możesz spodziewać się bogatej oferty najnowszych smartfonów w super cenie! Na szczególną uwagę zasługuje Samsung Galaxy A13 5G 4/64GB. Ten nowoczesny model wyróżnia się czterema wbudowanymi aparatami, pojemną baterią, a także ogromną mocą przetwarzania ośmiordzeniowego procesora, która zapewnia efektywną i szybką pracę. Bogaty i przestrzenny dźwięk wraz z 6,5-calowym wyświetlaczem pozwalają natychmiast przenieść się do świata rozrywki, muzyki i filmu.

Podsumowanie

Super hit Plusha! 30 GB za 20 zł/mies. przez rok w prezencie to najnowsza propozycja operatora, obok której ciężko przejść obojętnie. Za jedyne 20 zł miesięcznie przez rok otrzymujemy 30 GB, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, 5,18 GB internetu w roamingu i darmowy krajowy transfer danych na przeglądanie wybranych mediów społecznościowych. Czy można chcieć więcej? Można! W Plushu abonenci mogą wybrać dostęp do platformy streamingowej Disney+ przez rok bez opłat (później 37,99 zł. mies.), a także kupić smartfon Samsung Galaxy A13 5G 4/64GB w super cenie. Wszyscy kochają abonament w Plushu!

plush facebookplush instagramplush snapchatplush youtube
Powered by Plus