Koszyk

ikona-domek / Plushoblog / Newsy / W Plushu 3 miesiące abonamentu za 0 zł!

W Plushu 3 miesiące abonamentu za 0 zł!

3 miesiące abonamentu za 0 zł dla przenoszących numer

W Plushu 3 miesiące abonamentu za 0 zł!

Świetna wiadomość dla tych, którzy zastanawiają się nad zmianą swojego operatora telekomunikacyjnego! Plush, ceniony dostawca usług telekomunikacyjnych, wprowadza przełomową promocję. Od 31 sierpnia 2023 roku, osoby przenoszące swój numer do miśka otrzymają trzy miesiące abonamentu zupełnie za darmo! To niewątpliwie kusząca oferta dla wszystkich, którzy cenią sobie najwyższą jakość, niezawodność oraz nowoczesność usług telekomunikacyjnych.

Bezpłatny start z Plushem – dla kogo?

Decyzja o wyborze operatora telekomunikacyjnego to istotny krok, który wpływa na naszą codzienną komunikację, dostęp do informacji i rozrywkę. Niezawodne połączenia, szybki internet i atrakcyjne oferty abonamentowe stają się kluczowymi kryteriami, które wpływają na nasz wybór. Istotne są również promocje, które dają nam szansę na dodatkowe oszczędności. To właśnie dlatego Plush wprowadza na rynek nową ofertę, która skierowana jest do klientów pragnących zmienić swojego operatora i czerpać z usług na najwyższym poziomie.

Promocja obowiązuje od 31 sierpnia 2023 roku. Jej kluczowym założeniem jest możliwość skorzystania z trzech pełnych miesięcy abonamentu zupełnie za darmo. Kto jest adresatem tej wyjątkowej okazji? Odpowiedź jest prosta: promocja ta skierowana jest do osób, które zdecydowały się na przeniesienie swojego numeru do Plusha z innych sieci telekomunikacyjnych. To właśnie dla nich Plush otwiera drzwi do trzech miesięcy bezpłatnych korzyści, jakie niesie za sobą abonament.

Dlaczego warto przejść do Plusha? Przeniesienie numeru bez kosztów

Wybór odpowiedniego operatora ma znaczący wpływ na nasze doświadczenia w cyfrowym świecie. Promocje są elementem, który może ten wybór ułatwić. Plush doskonale to rozumie i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując nie tylko trzy miesiące abonamentu za 0 złotych, ale także stały zestaw dodatkowych korzyści, które sprawiają, że zmiana operatora staje się mądrym i przede wszystkim opłacalnym wyborem.

Młody mężczyzna z telefonem i słuchawkami na moście

5G Ultra – internet mobilny szybki jak stacjonarny

W dzisiejszym świecie dostęp do szybkiego internetu jest niezwykle ważny. Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom, Plush wprowadził technologię 5G Ultra. To nowość – internet mobilny z szybkością światłowodu, który daje możliwość pobierania z prędkością nawet do 1 Gb/s. 5G Ultra umożliwia również: jeszcze szybsze pobieranie plików, komfortową pracę i naukę zdalną oraz płynne granie i oglądanie wideo w najwyższej jakości. To nowoczesne rozwiązanie, które bez dwóch zdań przybliża nas do przyszłościowej wizji komunikacji.

Pakiety GB – dostosuj usługę do swoich potrzeb

Wielkość pakietu danych w abonamencie to istotny aspekt, który niewątpliwie wpływa na naszą wygodę korzystania z Internetu. Jeśli używasz telefonu głównie do dzwonienia i SMS-owania, to śmiało możesz wybrać ofertę z mniejszą paczką gigsów. Jeśli jednak lubisz grać online i oglądać filmy na popularnych serwisach streamingowych, to potrzebna będzie Ci zdecydowanie większa ilość dostępnych danych. Właśnie dlatego Plush oferuje różnej wielkości pakiety GB – by każdy mógł znaleźć ofertę na miarę swoich potrzeb.

Pakiet Social Free – bezpłatny transfer dla miłośników social mediów

W dzisiejszych czasach media społecznościowe stały się integralną częścią naszego życia. Nic więc dziwnego, że Plush wprowadził pakiet Social Free za 0 zł. Jest to darmowy krajowy transfer w ramach Facebooka, Messengera, Instagrama i WhatsAppa. Dzięki temu pakietowi, abonenci Plusha mogą korzystać z tych serwisów bez ponoszenia opłat lub zużywania pakietu danych. Jest to znakomita informacja dla tych, którzy chcą pozostać w kontakcie ze znajomymi i rodziną oraz dzielić się swoimi przeżyciami w sieci, nie martwiąc się o zużycie danych.

0 zł opłaty aktywacyjnej – zero barier na początek

Zmiana operatora może niekiedy wiązać się z różnymi opłatami. Jednak nie w Plushu! Marka stawia na nowoczesny, korzystny dla klienta model, znosząc opłatę aktywacyjną. Przenosząc numer do miśka, nie ponosisz żadnej opłaty na start.

Kobieta z telefonem w ręku

Abonament za 0 zł

W trakcie trzech pierwszych miesięcy po przeniesieniu numeru, nie jest pobierana żadna opłata – nie ma ukrytych kosztów i niespodzianek w rachunkach. Cieszysz się paczką gigabajtów, nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami oraz pakietem Social Free bez opłat. Jest to promocja prosta i wyjątkowo atrakcyjna dla wszystkich, którzy są gotowi do zmiany operatora i pragną korzystać z usług Plusha.

Duety – co warto wiedzieć?

Plush w swojej standardowej ofercie ma specjalną opcję dla par, rodzin i nie tylko – są to Duety. Korzystając z nich, można zyskać 5 zł/mies. rabatu na każdy numer (przy min. 2). Jak Duety łączą się z promocją 3 mies. gratis?

  • Masz już numer w Plushu i chcesz przenieść drugi?
    Promocja z trzema miesiącami abonamentu za 0 zł będzie miała zastosowanie wyłącznie do nowego, przeniesionego numeru.
  • Chcesz przenieść kilka numerów?
    Promocja trzech miesięcy abonamentu za 0 zł będzie naliczana na każdy nowy numer. W takim przypadku, jeśli zdecydujesz się przenieść np. trzy numery, każdy z tych numerów będzie objęty promocją przez trzy pełne miesiące.

Rabat w ramach Duetów (5 zł/mies.) zyskasz na nowe, przeniesione numery po zakończeniu 3 promocyjnych miesięcy za 0 zł – od 4. miesiąca umowy.

plush facebookplush instagramplush snapchatplush youtube
Powered by Plus