Kluczowe parametry

Opis

HUAWEI Mobile Services

Smartfon Huawei P40/P40 Pro działa na systemie operacyjnym Android, bez usług Google Mobile Services. Brak jest, między innymi, takich usług jak: Gmail, Google Maps, Zdjęcia Google, Google Docs, Google Chrome, Google Pay, Google Play. Ekosystem telefonu to nowatorskie, autorskie rozwiązanie Huawei Mobile Services (HMS) zapewniające dostęp do usług Huawei dla aplikacji własnych oraz partnerów. Oznacza to, że aplikacje takie jak przeglądarka internetowa, sklep z aplikacjami Huawei AppGallery, skrzynka pocztowa, kalendarz, czy usługi chmury stworzone zostały specjalnie dla urządzeń Huawei, zapewniają prostotę oraz pozytywne doświadczenia w czasie codziennego użytkowania.

ANDROID 10 – SYSTEM, KTÓRY UŻYTKOWNICY ZNAJĄ
HUAWEI P40/P40 Pro pracuje w oparciu o system operacyjny Android 10. Użytkownicy nie muszą zmieniać swoich przyzwyczajeń, system jest przyjazny oraz intuicyjny w obsłudze.

POBIERAJ SWOJE ULUBIONE APLIKACJE
Wykorzystaj aplikację Phone Clone (dostępną na AppGallery, Google Play i AppStore) aby przenieść swoje aplikacje na HUAWEI P40/P40 Pro, skorzystaj z oficjalnego sklepu HUAWEI AppGallery lub pobierz bezpośrednio ze stron producentów.

BEZPIECZNY I STABILNY SYSTEM ORAZ AKTUALIZACJE
HUAWEI P40/P40 Pro będzie otrzymywał aktualizacje systemu Android wliczając w to zarówno aktualizacje systemowe, jak i regularne aktualizacje bezpieczeństwa.

ZINTEGROWANE APLIKACJE HUAWEI
Korzystaj z aplikacji własnych HUAWEI : przeglądaj strony na HUAWEI Browser, instaluj aplikacje z HUAWEI AppGallery, integruj wszystkie adresy e-mail w usłudze poczty, piękne i nieoczywiste tapety pobierz z aplikacji Motywy.

HUAWEI PHONE CLONE
Najprostszy sposób na przeniesienie wszystkich danych ze starego urządzenia (nie tylko HUAWEI) w tym aplikacji, kontaktów, wiadomości, SMS, notatek, ustawień a nawet układu ikon na pulpicie.

Obejrzyj poradnik

Huawei P40 Pro


Chwytaj życie z poczwórnym aparatem Leica Ultra Vision, fotografując i filmując, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Zdaj się na superwydajny procesor Kirin 990 5G. Odkrywaj teraźniejszość i przyszłość z HUAWEI P40 Pro. Innowacyjna konstrukcja, niebanalna stylistyka, wzorowa ergonomia i komfort. Tafla opływająca Twoją dłoń


Zakrzywiony z czterech stron ekran, inspirowany pięknem płynącej wody. Innowacja znosząca bariery między wzrokiem a wyobraźnią z każdej strony. Częstotliwość odświeżania 90 Hz zwiększa płynność i naturalność obsługi. Smukła ramka symetrycznie poprowadzona wzdłuż obłych narożników podkreśla harmonię wyjątkowego wzornictwa.Odkryj świat, tworząc swoją historię

Nie przestawaj się zachwycać. Zintegrowany moduł pięciu/czterech/trzech aparatów Leica Ultra Vision niezawodnie wspiera Cię w fotografii za dnia i w nocy, z bliska i na odległość. Pokaż to, co widzisz, i przekaż to, co czujesz.

50 MP aparat główny

Matryca Ultra Vision 1/1.28 cala, układ filtrów koloru RYYB, autofokus z detekcją fazy Octa PD, więcej światła, więcej detali i lepsza jakość.

12 MP aparat z teleobiektywem

Zoom optyczny 5x2

Zoom hybrydowy 10x3

Zoom maksymalny 50x

40 MP aparat z ultraszerokokątnym obiektywem filmowym

Matryca 1/1.54 cala, filmy 4K przy słabym oświetleniu, filmy z teleobiektywem, filmy w ultrazwolnionym tempie, filmy poklatkowe.

Aparat 3D do pomiaru głębi

Detekcja głębi w czasie rzeczywistym, profesjonalny efekt bokeh.


Tytan mobilnej fotografii


Niespotykanie duża matryca 1/1.28 cala z dużymi pikselami 2.44 μm właśnie pojawiła się w smartfonie. W połączeniu z układem filtrów koloru RYYB rejestruje znacznie więcej światła, zapewniając wysoki zakres tonalny i bardzo niski poziom szumów. Dzięki funkcji łączenia sygnału 4 pikseli w 1, aparat główny 50 MP oferuje spektakularną jakość z zachowaniem szczegółów, bez względu na złożoność sceny i warunki oświetlenia. Technologia HUAWEI XD Fusion Engine z ulepszonym przetwarzaniem obrazu i algorytmów sztucznej inteligencji niezawodnie radzi sobie z ogromną ilością danych niezbędnych do uzyskania ostrego, wyrazistego zdjęcia.
Każda część opowiada piękną historię


Uwiecznij detale i kolory jak żywe z aparatem 50 MP. 
Powiększ dowolną część kadru, by otrzymać kolejne wspaniałe ujęcie pełne fascynujących szczegółów.


Odrobina światła, oszałamiający efekt


Dzięki matrycy HUAWEI Ultra Vision nawet w ciemności uchwycisz pewny siebie uśmiech, gustowną wieczorową kreację czy rozgwieżdżone niebo. Ciesz się grą światłocienia bez zbędnych szumów, z zachowaniem nasyconych kolorów.Tam, gdzie wzrok nie sięga


Peryskopowy teleobiektyw SuperZoom charakteryzuje się zaawansowanym układem soczewek w kompaktowej obudowie. Dzięki temu zobaczysz zarówno to, co jest tuż przed Tobą, jak i to, co kryje się w oddali. Innowacyjna matryca RYYB rejestruje 40% więcej światła, zapewniając wyraziste ujęcia nawet w bardzo trudnych warunkach. Udoskonalone układy stabilizacji AIS i OIS oferują bezkonkuencyjną jakość zoomu aż do 50x.


0.6x5x


10x


Stój spokojnie. Znajdź ukryte szczegóły.


Nie musisz podchodzić. Wszystko widać w zbliżeniu dzięki wysokiej rozdzielczości, ostrym konturom i wiernym kolorom. Zobaczysz wyraźnie odjazdową gitarę ulubionego wokalisty, tekst na tablicy ostrzegawczej na drugim brzegu rzeki czy łzy szczęścia na policzkach lekkoatlety. Takie szczegóły warto widzieć.Studio portretowe z AI


Dzięki aparatowi Ultra Vision i zaawansowanym algorytmom AI HUAWEI P40 Pro potrafi dokładnie analizować i segmentować otoczenie oraz osoby na zdjęciu. Oferuje o 45% wyższą dokładność odwzorowania kolorów na poziomie pikseli i zapewnia wzorową jakość ze wspaniałym oświetleniem i nasyceniem. Twórz wyjątkowe portrety w każdej scenerii.

Nie potrzebujesz wiele światła, by rozświetlić twarz.


Brwi i pasma włosów są ostre i wyraziste na zbliżeniu.


Magia AI


HUAWEI Golden Snap: usuwanie przechodniów przez AI

Mechanizm AI automatycznie usuwa przechodniów, tworząc jedno ujęcie z kilku. Dzięki temu możesz mieć czyste tło i przejrzystą kompozycję z modelem w centrum uwagi.

Robisz zdjęcie


Edytujesz


Masz zdjęcie takie jak chciałeś


Najwyższa wydajność bez kompromisów


Przygotuj się na ultrawydajność z pierwszym na świecie zintegrowanym układem 5G SoC8 w chipsecie Kirin 990 5G. Innowacyjna architektura EUV 7nm+ procesora HUAWEI P40 Pro przekłada się na niesamowitą wydajność i płynność działania. Poznaj potężne możliwości układu graficznego Mali-G76 MC16 GPU oraz dwurdzeniowego układu NPU dedykowanego sztucznej inteligencji.Porywające gry i pełna kontrola


Ulepszona technologia optymalizuje przetwarzanie poszczególnych klatek obrazu, zapewniając wysoką płynność przy mniejszym zużyciu energii. Na ekranie z odświeżaniem 90 Hz nasze oczy łatwo dostrzegą spektakularną płynność rozgrywki w 90 kl./s. Co istotne, nie musisz martwić się o przegrzewanie dzięki systemowi SuperCool: folia grafenowa 3D w połączeniu z ultracienką komorą parową skutecznie odprowadza ciepło. Energia na cały dzień

Innowacyjna architektura procesora oznacza lepszą efektywność energetyczną. Mechanizm przydziału zasobów wspierany przez AI optymalnie wykorzystuje moc baterii o pojemności 4200 mAh, by zapewnić wysoką wydajność i wydłużony czas pracy.

Odporność i ochrona, zawsze i wszędzie


IP68 – dla tych, którzy nie lubią ograniczeń


Dzięki ochronie przed deszczem i zachlapaniem można spokojnie dać się ponieść przygodzie. Najwyższy czas uwolnić całą energię i kreatywność.