Kluczowe parametry

Opis

Przedstawiamy smartfon motorola one fusion+, oferujący zarówno niezwykłe aparaty, jak nieprzerwane działanie pojemnej baterii. Rób doskonałe zdjęcia w każdej sytuacji systemem czterech aparatów o ultrarozdzielczości 64 Mpx. Ekran 6,5" Total Vision Full HD+ o żywych kolorach zapewni Ci wspaniałą rozrywkę. 

Nowy smartfon motorola one fusion+. 

Poczuj tę moc.


system czterech aparatów 64 Mpx

Rób wyraźniejsze i jaśniejsze zdjęcia pod każdym kątem i w dowolnym świetle, w tym także zdjęcia o zdumiewającej ultrarozdzielczości.


Cztery aparaty. Wszystko uwiecznione.Aby nie umknęła Ci żadna ważna chwila, potrzebujesz systemu czterech aparatów działających w ułamkach sekund. Aparatem smartfona motorola one fusion+ możesz robić ultrarealistyczne ujęcia w wysokiej rozdzielczości, romantycznie rozmyte portrety i zdumiewająco szczegółowe zbliżenia. Ten doskonały aparat uchwyci każdą chwilę z dowolnej perspektywy.


Wyróżnij każdy piksel
motorola one fusion+ ma aparat do selfie ukryty za ekranem, aby nic nie zakłócało widoku. Kiedy chcesz zrobić zdjęcie, aparat wysuwa się w sekundę. Szybko robisz selfie, a aparat natychmiast się chowa, aby był bezpieczny. Aparat do selfie 16 Mpx jest wyposażony także w technologię Quad Pixel o 4-krotnie wyższej czułości na światło. W efekcie selfie są wyraźniejsze i jaśniejsze, bez względu na warunki zdjęciowe..
Noc jest TwojaCiesz się niezrównaną przejrzystością i dokładnością kolorów dzięki matrycy o ultrarozdzielczości 64 Mpx. Szczegóły będą krystalicznie wyraźne, nawet jeśli wykadrujesz i powiększysz zdjęcia. Z kolei w słabym oświetleniu zdjęcia będą wyraźne i jasne dzięki technologii Quad Pixel 4-krotnie zwiększającej światłoczułość. Natomiast tryb nocnych zdjęć (Night Vision) gwarantuje wspaniałe zdjęcia nawet w ciemności.

Dodaj gazu

8-rdzeniowy procesor Qualcomm® Snapdragon™ 730 korzystający ze sztucznej inteligencji sprawia, że Twój telefon jest nie tylko efektywny, ale także błyskawiczny. Różnicę zobaczysz i poczujesz niezależnie od tego, czy będziesz robić zdjęcia, czy walczyć z wrogami. (*motorola one fusion+ ma 6 GB RAM, więc możesz otworzyć kilka aplikacji i spokojnie przełączać się między nimi).


Ponad dwa dni działania na baterii

Rób to, co lubisz lub musisz — i nie martw się już o ładowanie baterii. Bateria pojemności 5000 mAh dostarczy Ci energii na długi czas. Śpij spokojnie ze świadomością, że masz w zapasie 20 dni gotowości.