Kluczowe parametry

Opis

Prezentacja nowego LG K50S

Wyświetlacz FullVision o przekątnej 6,5"

Naprawdę wyjątkowy ekran. Wyświetlacz o przekątnej 6,5" z wyjątkowo wąską ramką pozwala na wygodne korzystanie z wszystkich funkcji telefonu, a jednocześnie bez problemu mieści się w dłoni.    


Trzy sposoby na opowiedzenie swojej historii

Trzy aparaty, potrójne wspomnienia. Rób krystalicznie czyste zdjęcia za pomocą aparatu o rozdzielczości 13MP, obejmij szerszą perspektywę za pomocą aparatu szerokokątnego o rozdzielczości 5MP oraz uzyskaj prawdziwy efekt bokeh dzięki czujnikowi głębi o rozdzielczości 2MP.
Aparat o bardzo szerokim kącie widzenia 115° 

i rozdzielczości 5MP


Aparat o standardowym kącie widzenia i rozdzielczości 13MPCzujnik głębi o rozdzielczości 2MP

Nowa jakość zdjęć selfie

Przygotuj się do zdjęcia w zbliżeniu. Uchwyć swoje piękno na niezwykle szczegółowym zdjęciu, które wykonasz za pomocą aparatu o rozdzielczości 13MP. Dzięki fantastycznej rozdzielczości wszystkie Twoje selfie będą robić wspaniałe wrażenie.


Skup się na tym, co dla Ciebie najważniejsze

Nadaj swoim zdjęciom profesjonalny styl. Zarówno przedni, jak i tylny aparat pozwala uzyskać artystyczny efekt bokeh w trybie portretowym. Regulując głębię pola ostrości, możesz uzyskać zachwycający efekt rozmytegło tła, lub jedynie trochę je zmiękczyć.


Bateria, który dotrzyma Ci tempa

Duża pojemność akumulatora

Smartfon K50S ma baterię o pojemności 4000 mAh, która umożliwia granie, oglądanie filmów i odtwarzanie innych multimediów przez caly dzień, nie martwiąc się o możliwość podłączenia ładowarki.


Niezawodna moc

Ośmiordzeniowy procesor 2,0 GHz zapewnia moc, pozwalającą na płynne wykonywanie wielu zadań jednocześnie. Funkcja Eco Playback oszczędza energię, ściemniając ekran, gdy w filmie interesuje Cię tylko dźwięk. Wysoka trwałość potwierdzona testami wg wojskowych norm USA.


Dźwięk przestrzenny DTS:X 3D

Doskonały dźwięk ze wszystkich stron

Dźwięk przestrzenny Cinematic DTS:X 3D w Twoim telefonie. Załóż słuchawki, aby przenieść się do świata najwyższej jakości dźwięku wielowymiarowego i poczuj się, jak w prawdziwym kinie.


Tu zaczyna się zabawa

Idealne urządzenie dla miłośników zabawy. Wyświetlacz HD+ FullVision o przekątnej 6,5" i proporcjach 19,5:9 oraz technologia dźwięku przestrzennego 3D DTS:X wciągną Cię w wirtualny świat, a akumulator o pojemności 4000 mAh pozwoli Ci bawić się przez cały dzień.