Kluczowe parametry

Opis

Limitowana edycja piękna


Elegancja i kolory. Wybierz jedno z atrakcyjnych wykończeń, które połyskując, przypomina aksamit. Ergonomiczna i smukła konstrukcja wyposażona jest w inspirowany kroplą wody potrójny aparat z dwoma obiektywami.



Kinowej jakości wyświetlacz o przekątnej 6,8"


Wizja reżysera bez zniekształceń

Ekran POLED o przekątnej 6,8 cala i proporcjach 20,5:9 pozwala na oglądanie filmów w oryginalnej wersji. Połączenie doskonałego odwzorowania kolorów z dźwiękiem stereo zapewnia wciągającą rozrywkę.


Inteligentny i realistyczny dźwięk


LG 3D Sound Engine

Technologia AI Sound przeanalizowała ponad 17 milionów dźwięków, aby móc rozpoznawać słuchany rodzaj muzyki i dobierać idealne ustawienia. Wiadomości są wyraźniejsze, muzyka bogatsza, a filmy brzmią bardziej realistycznie.




Nie przeocz żadnego szczegółu


Ultrawysoka rozdzielczość

Każda chwila, każdy szczegół. Czujnik 48 MP zmniejsza ilość szumu i zapewnia wyjątkowo szczegółowy obraz. Dzięki technologii łączenia pikseli pozwala robić jaśniejsze i wyraźniejsze zdjęcia nawet przy słabym oświetleniu.

Kontroluj prędkość podczas nagrywania


Timelapse Control

Przyśpiesz akcję. Zamień godzinne nagranie w minutowy klip za pomocą specjalnej funkcji telefonu . Manualnie lub automatycznie zmieniaj prędkość nagrywania, a tym samym optymalizuj prędkość filmu.

Zmieniaj od ręki swoje produkcje w profesjonalne wideo bez konieczności korzystania z post produkcji.



Separacja dźwięków


Voice Bokeh

Funkcja Voice Bokeh oddziela głos od szumu tła, pozwalając kontrolować, co słychać w nagrywanym materiale. Jeśli chcesz, aby Twój głos był wyraźny, włącz funkcję AI Noise Recognition, która koncentruje uwagę na Twoich słowach.


Dodaj głębi swoim selfie


Efekt 3D AR

Teraz efekty do zdjęć dopasowują się dynamicznie przy pomocy technologii trójwymiarowej siatki twarzy. Zabawne naklejki poruszają się razem z Tobą, gdy kręcisz głową albo poruszasz aparatem.

Bateria o pojemności 4300 mAh


Zasilanie na wiele godzin

Bateria o pojemności 4300 mAh zapewni Ci energię do telefonu na cały dzień. Technologia szybkiego ładowania jest jeszcze lepsza, a technologia ładowania bezprzewodowego uwalnia Cię od kabli.