Kluczowe parametry

Opis

Obracany ekran główny

Zmień swój sposób postrzegania

Niezliczone możliwości w zasięgu ręki. Nieskazitelny wyświetlacz POLED FullVision o przekątnej 6,8" zachwyca pięknem nawet, gdy jest zamknięty. Przenieś się do świata filmu dzięki obrazowi o kinowych proporcjach 21:9. Wysuwany aparat nie zajmuje miejsca na ekranie, dzięki czemu możesz bez przeszkód delektować się filmem. Obróć główny wyświetlacz, aby mieć dostęp do drugiego ekranu GOLED o przekątnej 3,9" i odkryj nowe fantastyczne funkcje, takie jak aparat z funkcją gimbal, podwójne nagrywanie i wiele innych.


Trwała konstrukcja

Zawsze z Tobą. Wytrzymałe zawiasy, wodoodporna powłoka i technologia chroniąca przed kurzem pozwalają utrzymać telefon w doskonałym stanie.


Wygodniejsze korzystanie z aplikacji

Przenieś się na wyższy poziom korzystania z aplikacji

Obróć, aby uzyskać dostęp do dodatkowych funkcji. Tryb stabilizacji obrazu z wykorzystaniem drugiego wyświetlacza wygląda i działa jak gimbal. Oglądaj film na głównym ekranie, wykorzystując dolny ekran jako osobistego pilota. Nagrywaj z obu stron za pomocą funkcji podwójnego nagrywania. Przeglądaj zdjęcia w karuzeli na jednym ekranie i w pełnych wymiarach na drugim.


Podwójne nagrywanie

Uchwyć siebie i to, co znajduje się przed Tobą. Tryb podwójnego nagrywania jednocześnie nagrywa obraz z przedniego i tylnego aparatu. Oglądaj oba ujęcia obok siebie, jako obraz w obrazie lub w trybie podzielonego ekranu jako dwa osobne filmy.