Kluczowe parametry

Opis

Przedstawiamy nowy telefon Maxcom Smart MS457 LTE STRONG, któremu nie są straszne upadki i woda. Dzięki ochronie IP 68 - obudowa jest pyłoszczelna oraz zabezpieczona przed skutkami ciągłego zanurzenia w wodzi. Całość zabezpieczają gumowe wykończenia i zaślepki wszystkich złączy. Ergonomiczny kształt zapewnia mocny uchwyt, nawet w roboczych rękawicach.

Duży i czytelny ekran

Ekran HD o rozdzielczości 1280x720 oraz przekątnej 5" zapewnia swobodę użytkowania i wysoką jakość obrazu. Zastosowany ekran charakteryzuje się wyjątkowo żywym odwzorowaniem barw, co docenią wszyscy, którym zależy na przeglądaniu zdjęć lub filmów w internecie. Dodatkowo taki wybór wielkości wyświetlacza zwiększa również żywotność baterii, a co za tym idzie - dłuższe korzystanie z telefonu.

Wytrzymała bateria

Zaletą Smart MS457 jest nie tylko wzmocniona obudowa, ale również pojemna bateria 4000mAh. Przy zastosowanych komponentach zapewnia ona działanie telefonu przez wiele dni lub naprawdę ekstremalne bieżące użytkowanie. Wybierając się na dalekie wyprawy czy podczas intensywnego dnia w pracy nie musisz się martwić, że zostaniesz odcięty od świata.

Telefon do zadań specjalnych

Pracujesz w ciężkich warunkach, gdzie nie trudno o uszkodzenie telefonu? A może uprawiasz sporty ekstremalne? Albo po prostu Twój telefon częściej ląduje na ulicy niż w kieszeni? Smart MS457 pomoże Ci zapomnieć o problemie z uszkodzonym telefonem. Dzięki wzmocnionej obudowie, gumowych elementach i wytrzymałemu ekranowi możesz spokojnie używać go w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach.