Kluczowe parametry

Opis

HUAWEI P40 lite

Smartfon nowej generacji


Poczwórny aparat AI 48 MP1

40 W HUAWEI SuperCharge

HUAWEI Mobile Services

Smartfon Huawei P40 lite działa na systemie operacyjnym Android, bez usług Google Mobile Services. Brak jest, między innymi, takich usług jak: Gmail, Google Maps, Zdjęcia Google, Google Docs, Google Chrome, Google Pay, Google Play. Ekosystem telefonu to nowatorskie, autorskie rozwiązanie Huawei Mobile Services (HMS) zapewniające dostęp do usług Huawei dla aplikacji własnych oraz partnerów. Oznacza to, że aplikacje takie jak przeglądarka internetowa, sklep z aplikacjami Huawei AppGallery, skrzynka pocztowa, kalendarz, czy usługi chmury stworzone zostały specjalnie dla urządzeń Huawei, zapewniają prostotę oraz pozytywne doświadczenia w czasie codziennego użytkowania.

ANDROID 10 – SYSTEM, KTÓRY UŻYTKOWNICY ZNAJĄ
HUAWEI P40 lite pracuje w oparciu o system operacyjny Android 10. Użytkownicy nie muszą zmieniać swoich przyzwyczajeń, system jest przyjazny oraz intuicyjny w obsłudze.

POBIERAJ SWOJE ULUBIONE APLIKACJE
Wykorzystaj aplikację Phone Clone (dostępną na AppGallery, Google Play i AppStore) aby przenieść swoje aplikacje na HUAWEI P40 lite, skorzystaj z oficjalnego sklepu HUAWEI AppGallery lub pobierz bezpośrednio ze stron producentów.

BEZPIECZNY I STABILNY SYSTEM ORAZ AKTUALIZACJE
HUAWEI P40 lite będzie otrzymywał aktualizacje systemu Android wliczając w to zarówno aktualizacje systemowe, jak i regularne aktualizacje bezpieczeństwa.

ZINTEGROWANE APLIKACJE HUAWEI
Korzystaj z aplikacji własnych HUAWEI : przeglądaj strony na HUAWEI Browser, instaluj aplikacje z HUAWEI AppGallery, integruj wszystkie adresy e-mail w usłudze poczty, piękne i nieoczywiste tapety pobierz z aplikacji Motywy.

HUAWEI PHONE CLONE
Najprostszy sposób na przeniesienie wszystkich danych ze starego urządzenia (nie tylko HUAWEI) w tym aplikacji, kontaktów, wiadomości, SMS, notatek, ustawień a nawet układu ikon na pulpicie.

Obejrzyj poradnik

Obudź kreatywność

Piękno wokół nas tylko czeka na odkrycie. Poczwórny aparat HUAWEI P40 lite zachwyci Cię nową perspektywą i pozwoli spojrzeć na świat jeszcze szerzej, zobaczyć jeszcze więcej i zbliżyć się do tego, co wydawało się nieuchwytne. Uwiecznij naturę i ludzi w niepowtarzalny sposób, gdziekolwiek jesteś.


48 MP, Aparat główny, f/1.8

8 MP, Aparat z obiektywem ultraszerokokątnym, f/2.4

2 MP, Aparat z obiektywem do pomiaru głębi, f/2.4

2 MP, Aparat z obiektywem makro, f/2.4


Blaski nocy

Jasny obiektyw w połączeniu z większą matrycą aparatu rejestrują więcej światła, a tym samym zapewniają lepszą jakość zdjęć po zmroku. Wydobądź z ciemności jeszcze więcej detali, koloru i dynamiki tonalnej. Dzięki technologii stabilizacji AI osiągniesz to wszystko bez użycia.


Szerokie horyzonty

Z obiektywem ultraszerokokątnym 17 mm o polu widzenia 120°3 zobaczysz nawet 140% więcej kadru4, a tym samym uchwycisz na jednym zdjęciu więcej przyjaciół, szerszą panoramę i jeszcze bardziej okazałą architekturę.




3. Kąt widzenia obiektywu szerokokątnego wynosi 120°. Na zdjęciach w związku z korekcją dystorsji kąt ten może być nieco niższy.

4. W porównaniu z kątem widzenia głównego aparatu.

Na pierwszym planie

Aparat do pomiaru głębi we współpracy z algorytmami AI umożliwi realistyczne rozmycie tła, uwydatniając fotografowaną osobę lub przedmiot. Zaprzyjaźnij się z bokeh.



Noc w pełnym świetle





HUAWEI P40 lite posiada tryb nocnego selfie, który w inteligentny sposób łączy serię kadrów i automatycznie dostosowuje naświetlenie, kontrast i ostrość poszczególnych elementów. Dzięki temu twarz będzie odpowiednio wyeksponowana, podkreślając naturalne atuty Twojej urody.

Superwydajne krzemowe serce

HUAWEI P40 lite jest wyposażony w chipset Kirin 810, który dysponuje potężnym arsenałem najnowszych technologii. Moduł sztucznej inteligencji (NPU) jest oparty na autorskiej architekturze Da Vinci i optymalizuje wydajność. Zaawansowany układ przetwarzania obrazu poprawia redukcję szumów i balans bieli, zapewniając wzorową jakość zdjęć i wideo w zróżnicowanych warunkach.



Nie ma miękkiej gry

HUAWEI P40 lite z układem graficznym GPU Turbo i 6 GB RAM poradzi sobie nawet z najbardziej wymagającymi tytułami. Ciesz się płynną rozgrywką bez kompromisów.



Wydajna bateria z superszybkim ładowaniem

Ogniwo o imponującej pojemności 4 200 mAh zapewni pokaźny zapas mocy na cały dzień5. Nawet jeśli zapomnisz podłączyć smartofna do ładowarki na noc, bez problemu doładujesz go rano. Z technologią HUAWEI SuperCharge 40 W w zaledwie 30 minut bateria osiągnie 70% mocy.5


5.  Na podstawie wewnętrznych testów laboratoryjnych HUAWEI. Rzeczywisty czas ładowania i czas pracy na baterii zależy od warunków użytkowania i czynników zewnętrznych.



Nowoczesny, przemyślany design

HUAWEI P40 lite urzeka stonowanym wzornictwem bez zbędnych udziwnień. Obudowa wykonana jest z delikatnie zakrzywionego szkła, eleganckiego i przyjemnego w dotyku, a przy tym praktycznego w codziennym użytkowaniu. Praktycznie bezramkowy ekran Punch FullView wyposażono aparat selfie umieszczony w rogu. Na bocznej krawędzi znajduje się przycisk zasilania zintegrowany z czytnikiem linii papilarnych.