Kluczowe parametry

Opis

Więcej przyjemności dzięki większemu ekranowi

Smartfon HUAWEI Y6s został wyposażony w ekran FullView typu Dewdrop o przekątnej 6.09 cala. Niewielkie wcięcie na kamerę sprawia, że wyświetlacz zajmuje aż 87% powierzchni smartfona. Dzięki temu oglądanie filmów, granie czy przeglądanie stron internetowych jest wygodniejsze i przyjemniejsze. Smartfon wykorzystuje równiez specjalny filtr, który niweluje szkodliwe, niebieskie światło. Potwierdzeniem jest certyfikat TÜV Rheinland. HUAWEI Y6s korzysta ponadto z inteligentnego systemu, który zapewnia widoczność nawet przy ostrych, letnich promieniach. To zdecydowanie lepsza widoczność ekranu nawet w bezpośrednim słońcu.3 GB + 32 GB

Pamięć wewnętrzną 32 GB możesz łatwo powiększyć o nawet 512 GB za pomocą karty micro SD3. Ponadto system EROFS automatycznie kompresuje preinstalowane pliki - w ten sposób zyskujesz nawet 2 GB przestrzeni na dane.


Korzystaj z podwójnej mocy procesora

Smartfon HUAWEI Y6s napędza ośmiordzeniowy procesor MediaTek, zaprojektowany w technologii 12 nm. Zapewnia on perfekcyjny balans między wydajnością urządzenia a zużyciem energii. W połączeniu z pamięcią 3 GB RAM granie będzie płynne, a przechodzenie między stronami internetowymi szybkie.


Błyskawiczny dostęp


HUAWEI Y6s możesz odblokować odciskiem palca lub za pomocą funkcji rozpoznawania twarzy. Dwa wygodne rozwiązania, które zadbają o bezpieczeństwo Twoich danych.

HUAWEI SuperSound


Dzięki specjalnej konstrukcji inteligentny głośnik jest w stanie zapewnić głębokie basy i przejrzyste tony wysokie nawet podczas głośnego odtwarzania muzyki. HUAWEI Y6s z powodzeniem posłuży jako przenośny głośnik i umili czas spędzany z przyjaciółmi na świeżym powietrzu.

Od świtu do zmierzchu

Bateria HUAWEI Y6s o pojemności 3 020 mAh we współpracy z inteligentnym systemem zarządzania energią pozwoli Ci zapomnieć o ładowarce przez cały dzień.