Kluczowe parametry

Opis

NIEZWYKŁY WYŚWIETLACZ


6.2" wyświetlacz Infinity-V TFT

Duży, niemal bezramkowy wyświetlacz zapewnia bardziej wciągające wrażenia wizualne.
Obraz ma piękne kolory, duży kontrast oraz głęboką czerń.  Ekran o rozdzielczości 720 x 1520 (HD+) sprawdzi się idealnie do oglądania filmów, przeglądania Internetu i grania.Tak jak w przypadku każdego nowoczesnego smartfona, w Galaxy A10 najważniejszy jest jednak ekran, dzięki któremu możemy cieszyć się ulubioną rozrywką. Producent zastosował w tym przypadku 6,2-calowy panel Infinity-V TFT o rozdzielczości 720x1520 pikseli (HD+), który nie tylko jest niemal bezramkowy i posiada jedynie niewielkie wcięcie w kształcie kropli wody u góry ekranu, ale i gwarantuje świetne odwzorowanie kolorów, odpowiednio duży kontrast oraz głęboką czerń. 

przeczytaj całą recenzję Samsung Galaxy A10APARAT, KTÓRY UWIECZNI PIĘKNE CHWILE


Jasne i wyraźne zdjęcia

Galaxy A10 oferuje wysoką jakość zdjęć, dzięki aparatowi o rozdzielczości 13MP  i jasnej przysłonie F1.9 oraz przedniemu aparatowi 5MP, odpowiadającemu za komfort Twoich rozmów wideo. Zdjęcia są niezwykle wyraźne nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

UATRAKCYJNIJ SWOJE FOTKI


Dzięki Galaxy A10 możesz nie tylko robić fantastyczne zdjęcia, ale także zabawnie je udekorować. Uzupełniaj swoje fotki naklejkami, pieczątkami czy filtrami i udostępniaj je w mediach społecznościowych. Personalizuj swoje fotografie i dziel się nimi z przyjaciółmi.

POJEMNA BATERIA

Gotowy do działania

Z baterią o pojemności 3400 mAh możesz korzystać ze smartfona przez cały dzień* .

* Faktyczna żywotność baterii zależy od otoczenia sieciowego, używanych funkcji i aplikacji, częstotliwości połączeń telefonicznych i
wysyłanych wiadomości, liczby ładowań oraz wielu innych czynników.
 

ULEPSZONA WYDAJNOŚĆ


Galaxy A10 zapewnia stabilną wydajność i dobrą szybkość reakcji, dzięki ośmiordzeniowemu procesorowi Lassen-P+ oraz 2 GB pamięci RAM. Korzystaj z wielu aplikacji,
surfuj po Internecie i oglądaj ulubione kanały*, gdy tylko masz na to ochotę.

* Obrazy mają charakter poglądowy. 

Funkcjonalny Dual SIM


Urządzenie posiada dwa sloty na karty SIM (SIM1+SIM2). Dla większej wygody możesz korzystać z dwóch numerów służbowego i prywatnego.

Prosta obsługa One UI

Nowy intrerfejs One UI dzieli przestrzeń ekranu na górną, w której wyświetlane są informacje oraz dolną - obszar interakcji. Dzięki temu z łatwością obsłużysz smartfon jedną ręką.

DŹWIĘK DOLBY ATMOS

DOLBY ATMOS: wciągające, przestrzenne brzmienie

Zachwyć się głośnikami z przestrzennym dźwiękiem Dolby Atmos, które przeniosą Cię w zapierającą dech w piersiach, realistyczną opowieść. Samsung Galaxy A10 wspiera technologię Dolby Atmos. Możesz więc dostosować ustawienia audio w smartfonie. Poczujesz, że dźwięk nie tylko Cię otacza, ale jest też nad Tobą - zupełnie tak, jak w kinie. Nadszedł nowy wymiar dźwięku.


BEZPIECZEŃSTWO DANYCH


Błyskawiczne odblokowanie smartfona

Twoje zdjęcia, filmy i dane są bezpieczne, dzięki spersonalizowanej ochronie. Urządzenie posiada system rozpoznawania twarzy*. Wystarczy spojrzeć na ekran i już można działać**.

*  Dostępność usług może się różnić w zależności od kraju. 

* * Symulacja obrazu wyłącznie w celach informacyjnych.