Kluczowe parametry

Opis

Z nową moto g8 plus niczego nie przegapisz

Najlepszy w swojej klasie system aparatów z technologią Quad Pixel jest 4-krotnie wrażliwszy na słabe światło, więc Twoje zdjęcia i filmy zawsze będą wyraźne. Matryca głównego aparatu 48 Mpx i tryb nocnych zdjęć (Night Vision) zapewnią Ci żywe, ostre zdjęcia zarówno w dzień, jak i w nocy. Ultraszerokokątna kamera akcji uchwyci więcej zdarzeń, a za sprawą apartu do selfie 25 Mpx zawsze będziesz wyglądać znakomicie. 

większy widok, urzeka bardziej


Na wielkim ekranie 6,3" Max Vision FHD+ wszystko widać tak znakomicie, że dostrzeżesz nawet najdrobniejszy szczegół. Chcesz oglądać ulubione filmy i programy? Do dzieła!

zdjęcia w każdych warunkach​

Matryca 48 Mpx z laserowym autofokusem ustawia błyskawicznie ostrość na Twoim obiekcie.* Poczwórne piksele 1,6 µm i tryb nocnych zdjęć (Night Vision) zwiększają czułość na słabe światło, aby Twoje zdjęcia zawsze były zachwycająco żywe – nieważne, czy robisz je w dzień, czy w nocy. 


Uwiecznij noc

Także w nocy możesz robić żywe, wyraźne zdjęcia z dokładnie odwzorowanymi kolorami. Włącz tryb nocnych zdjęć (Night Vision), aby wydobyć szczegóły i kolory, które inaczej mogą zniknąć w ciemności.Lepsza kompozycja, tak po prostu

Teraz kompozycję zdjęć można ulepszać automatycznie, korzystając z pomocy sztucznej inteligencji. Wykorzystując zasadę trójpodziału, aparat automatycznie wygeneruje na podstawie oryginalnego zdjęcia drugie, opcjonalne ujęcie. Wybór należy do Ciebie.Wszyscy razem: uśmiech!

Zrób doskonałe zdjęcie grupowe za pierwszym razem. Aparat analizuje fotografowane osoby i wykorzystuje sztuczną inteligencję wykrywającą uśmiech, aby automatycznie zrobić zdjęcie w chwili, gdy wszyscy w kadrze są uśmiechnięci.Oświetlenie studyjne, i to bez studia

Twoje zdjęcia mogą wyglądać tak, jakby nad oświetleniem pracował profesjonalista. Funkcja oświetlenia portretowego korzysta ze sztucznej inteligencji, aby pięknie doświetlić twarz fotografowanej osoby.


UltraszybkośćDzięki 8-rdzeniowemu procesorowi Qualcomm® Snapdragon™ 665 nowa moto g8 plus reaguje błyskawicznie. A teraz ma jeszcze 4 GB pamięci DDR RAM. Efekt? Krócej czekasz na załadowanie się aplikacji, filmów i gier. Masz więcej czasu, aby się nimi cieszyć.


hydrofobowa powłoka. czyli wolność od zmartwień.Zalanie, zachlapanie ani wilgoć nie są już problemem. Uprawiasz jogging? A może musisz zadzwonić, stojąc na deszczu? Nie obawiaj się, hydrofobowa powłoka chroni telefon od wewnątrz i od zewnątrz.

Bateria działająca 40 godzinDzięki baterii 4000 mAh moto g8 plus nie przerywa działania nawet przez 40 godzin po jednokrotnym naładowaniu, do tego ultraszybkie ładowanie TurboPower™ pozwala uzyskać energię na 8 godzin działania po zaledwie 15 minutach ładowania.