Kluczowe parametry

Opis

Nowa wizja przyszłości


Składany ekran FullView 8"

Superszybki procesor Kirin 990 5G SoC


Arcydzieło inżynierii


HUAWEI Mate Xs dumnie rozpościera przed Tobą nowe możliwości dzięki unikalnej konstrukcji Falcon Wing, inspirowanej skrzydłami sokoła. Innowacyjny zawias w połączeniu z elastycznym wyświetlaczem umożliwia szybkie i wygodne złożenie i rozłożenie. Możesz więc bez problemu schować go do kieszeni jak zwykły, smukły smartfon, a w razie potrzeby rozłożyć do rozmiarów tabletu.


Wizualna uczta


Ekran HUAWEI FullView 8" zachwyci Cię ilością detali, odwzorowaniem kolorów i samym swoim rozmiarem po rozłożeniu. Każdy aspekt obsługi i interakcji ze specjalnie dostosowanym interfejsem jest czystą przyjemnością. Czytaj, oglądaj i oddawaj się rozrywce w nowej skali doznań. Pracuj z niespotykaną dotąd wydajnością. 


Wielozadaniowy mistrzInteligentny tryb Multi-Window wirtualnie dzieli rozłożony ekran 8" na dwa niezależne obszary robocze. Teraz możesz na przykład pracować z dokumentami i prowadzić rozmowę na czacie bez przełączania okien pomiędzy aplikacjami. Ponadto w razie potrzeby w szybki sposób wywołasz pasek skrótów z najczęściej używanymi aplikacjami. 

Lider ery 5G


HUAWEI Mate Xs z chipsetem Kirin 990 5G pozwala osiągać zawrotne prędkości transmisji danych. Innowacyjna architektura układu zapewnia potężną wydajność przy zmniejszonym zapotrzebowaniu na energię. Dedykowany dwurdzeniowy moduł NPU wyznacza nowe standardy w zakresie AI.


Zawsze w dobrej atmosferze


Innowacyjny układ chłodzenia wykorzystujący elastyczny grafit został zaprojektowany specjalnie z myślą o składanych smartfonach. Dzięki temu możesz swobodnie korzystać z superszybkiej łączności, streamować lub pobierać filmy w jakości 4K i grać w najbardziej wymagający gry, a HUAWEI Mate Xs zachowa zimną krew.

Uchwyć piękno w szczegółach
40 MP poczwórny aparat Leica pozwoli zachować najcenniejsze wspomnienia w fenomenalnej jakości. Małe, duże, z bliska, z daleka, za dnia i w nocy. Każdy uchwycony kadr będzie pełen detali.

Szerzej, więcej


Dedykowany aparat 16 MP z obiektywem ultraszerokokątnym doskonale uchwyci piękno rozległych krajobrazów czy obiektów architektonicznych i ukaże je w unikalnej perspektywie, a superczuły aparat 40 MP pomoże Ci opowiedzieć niezwykłe historie, wyciskając z nocnych ujęć jeszcze więcej światła i nieodkrytych detali.


Więcej mocy na dłużej


Dzięki potężnej baterii 4 500 mAh i inteligentnemu zarządzaniu energią przez procesor Kirin 990 HUAWEI Mate Xs dotrzyma Ci kroku przez cały dzień i sprawdzi się w najbardziej wymagających zastosowaniach.