Kluczowe parametry

Opis

Szybkość 5G dla wszystkich1

Przejdź na nową generację szybkości bezprzewodowej, aby błyskawicznie streamować i pobierać pliki.
System trzech aparatów 48 Mpx2

• Matryca 48 Mpx2
• Dedykowany aparat Macro Vision
• Czujnik głębi

Wyposażenie na każdą okazję

Rób wyraźniejsze i jaśniejsze zdjęcia, profesjonalnie wyglądające portrety i zdumiewająco szczegółowe zbliżenia. To doskonały aparat zarówno do zdjęć z małej, jak i dużej odległości.

Uwidocznij detale

Matryca 48 Mpx2 pozwala robić niezwykle przejrzyste zdjęcia w każdym oświetleniu i pod dowolnym kątem. Dzięki technologii Quad Pixel 4-krotnie zwiększającej światłoczułość każde zdjęcie jest wyraźne i jasne.

Odśwież spojrzenie

Przeglądaj Internet, oglądaj filmy i graj na ekranie Max Vision 6,5" 90 Hz odświeżającym się szybciej i płynniej.

Ponad dwa dni działania na baterii3

Pracuj i baw się całymi dniami bez obawy o ładowanie dzięki długo działającej, pojemnej baterii 5000 mAh.

Ultraszybkie
działanie

Przekonaj się, jak błyskawicznie reaguje procesor Qualcomm® Snapdragon™ 480.

Zaawansowana ochrona przed wilgocią4

Chroń telefon przed przypadkowym zachlapaniem i rozpryskami.

64 GB wbudowanej pamięci5

Mnóstwo miejsca na zdjęcia, muzykę i filmy, aplikacje i gry.
Niektóre właściwości, funkcje i dane techniczne produktu zależą od sieci i mogą nie być dostępne we wszystkich obszarach. Korzystanie z nich może podlegać dodatkowym warunkom i opłatom. Mogą one również ulec zmianie bez powiadomienia. MOTOROLA, stylizowane logo M, MOTO i rodzina znaków MOTO są znakami towarowymi spółki Motorola Trademark Holdings, LLC. Qualcomm Snapdragon jest produktem spółki Qualcomm Technologies, Inc. i/lub jej podmiotów zależnych. Qualcomm i Snapdragon są znakami towarowymi spółki Qualcomm Incorporated, zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Google i Android są znakami towarowymi Google LLC.
Wszelkie pozostałe znaki towarowe należą do odpowiednich właścicieli. © 2021 Motorola Mobility LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone.

1. Na podstawie łączności sieciowej 5G sub-6GHz umożliwiającej przeciętnemu użytkownikowi pobieranie z szybkością 125-360 Mb/s. Dostępna w ramach planu taryfowego 5G i zasięgu sieci 5G (będzie dostępna na niektórych obszarach w 2020 r., następnie będzie rozbudowywana). Więcej informacji można znaleźć u operatora.

2. Matryca 48 Mpx łączy 4 piksele w 1, aby uzyskać rozdzielczość zdjęcia wynoszącą 12 Mpx.

3. Dane dotyczące czasu pracy baterii są przybliżone i zostały określone na podstawie profilu standardowego użytkownika korzystającego z telefonu do różnych celów. Profil ten dotyczy urządzeń pracujących w warunkach optymalnego połączenia z siecią i obejmuje zarówno czas użytkowania, jak i czas gotowości. Rzeczywista wydajność baterii może być inna i zależy od wielu czynników, takich jak siła sygnału, konfiguracja sieci i urządzenia, temperatura, stan baterii i sposoby korzystania z telefonu.

4. Powłoka hydrofobowa stanowi barierę chroniącą przed średnio intensywnym działaniem wody, takim jak przypadkowe zalanie, zachlapanie czy lekki deszcz. Telefon nie został zaprojektowany do zanurzania w wodzie lub poddawania go działaniu wody lub innych cieczy pod ciśnieniem; jakość powłoki może z czasem się pogorszyć.
Nie jest wodoszczelny.

5. Ilość pamięci dostępnej dla użytkownika jest mniejsza ze względu na wiele czynników, w tym system operacyjny, oprogramowanie i funkcje wykorzystujące częściowo pojemność; może się zmieniać zależnie od aktualizacji oprogramowania.