Kup dwa lub więcej abonamentów i płać za każdy 5 zł mniej PSSST Jest tu jakiś cwaniak?

Masz już numer w Plush?

NIE
TAK

Ile numerów chcesz miec w Plushu?

weź min. 2, a za każdy zapłacisz 5 zł mniej co miesiąc

OSZCZĘDŹ 10 ZŁ

Duety od Plusha

Abonament dla par? Sprawdź Duety od Plusha i dołącz z bliskimi! Kup dwa albo więcej abonamentów lub dobierz nowy do tego, który już masz (za min. 25 zł/mies. po rabacie za e-fakturę) i płać 5 zł/mies. mniej za każdy z nich! Abonament Duety to niezawodny przepis na oszczędności!

Duety Plusha to idealny abonament dla dwojga… i nie tylko! Możesz łączyć tyle numerów, ile chcesz – w Plushu nie ma limitu osób! Możesz dołączyć i oszczędzać na rachunkach z kim chcesz – z rodziną, znajomymi lub też wykupić kilka numerów dla pracowników swojej firmy.

pluszak-footer-info

Plush Duety to coś więcej niż dwa telefony jeden abonament komórkowy lub zwyczajna oferta dla dwojga. U miśka masz pełną elastyczność – możesz łączyć różne oferty w zależności od aktualnych wymagań i oczekiwań. Mieszaj dowolnie abonament telefoniczny i ten na internet, by stworzyć idealne rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb. Wszystko dla Twojej wygody!

Jak Duety działają w praktyce? Lubisz śmigać po sieci, a Twoja druga połówka niekoniecznie? Kup abonament z dużym pakietem gigsów dla siebie i mniejszym dla drugiej osoby! Każde z Was oszczędzi 5 zł/mies. na opłatach!

ROZWIŃ TEKST

plush facebookplush instagramplush snapchatplush youtube
Powered by Plus