Kluczowe parametry

Opis

Ultrapanoramicznośćremiera obrazu o proporcjach 21:9 na wyświetlaczu panoramicznym Xperia 10 21:9. Łatwa wielozadaniowość i oglądanie filmów o kinowych proporcjach obrazu. Fotografowanie, nagrywanie oraz oglądanie filmów i zdjęć w formacie 21:9 na urządzeniu, które idealnie leży w dłoni.

Piękne tło bez wysiłkuBokeh to znany z fotografii artystycznej efekt lekko nieostrego tła. Jak dotąd był on dostępny wyłącznie użytkownikom cyfrowych lustrzanek, ale za sprawą systemu podwójnego aparatu w Xperia 10 wystarczy jedno stuknięcie, aby uzyskać go na swoich zdjęciach.

Nagrywanie filmów o proporcjach obrazu 21:9Nagrywanie filmów 21:9 pozwala kadrować ujęcia w proporcjach stosowanych przez filmowców. Możesz je oglądać na wyświetlaczu panoramicznym Xperia 10 21:9.

Wyświetlacz panoramiczny o proporcjach 21:9 ułatwia wielozadaniowość


Wyświetlacz o proporcjach 21:9 udostępnia znacznie bardziej użyteczny obszar ekranu, na którym można jednocześnie korzystać z dwóch aplikacji oraz oglądać filmy o proporcjach 21:9. Dzięki bocznemu sensorowi i panelowi uruchamiania aplikacji można łatwo i szybko włączać dzielony ekran.Każda nuta słyszalna głośno i wyraźnie


Technologia Smart Amplifier zapewnia bogactwo brzmienia, mocniejszy dźwięk i wyraźniejsze basy. Twoje ulubione utwory zabrzmią doskonale w każdym otoczeniu.