Koszyk

ikona-domek / Plushoblog / Newsy / Internet bez limitu w Plushu

Internet bez limitu w Plushu

Internet bez limitu.

Internet bez limitu w Plushu

Lubisz być online i nie myśleć o ograniczeniach w dostępie do sieci wtedy, gdy potrzebujesz intensywnie z niej korzystać? A może jesteś w podróży i nielimitowany internet byłby dobrą opcją? Mamy dla Ciebie znakomite rozwiązanie! To Internet bez limitu w Plushu na Kartę, usługa na życzenie, która pozwala surfować bez obaw o wyczerpanie innych pakietów. Co więcej, w okresie promocji kosztuje tylko 1 złoty na 1 dzień! Sprawdź szczegóły i skorzystaj z nowych możliwości internetu mobilnego.

Internet bez limitu – korzystasz, kiedy chcesz

Jeśli jesteś w Plushu na Kartę, ta promocja jest właśnie dla Ciebie. Z nową ofertą Internetu bez limitu możesz samodzielnie zdecydować, kiedy Twój dostęp do sieci będzie nielimitowany, bez utraty GB ze standardowych pakietów danych. Od momentu aktywacji usługi aż przez 24 godziny korzystasz z sieci bez obaw o dodatkowe koszty czy spowolnienie transferu. A ten może być wyjątkowo szybki, bo w Plushu masz dostęp także do nowoczesnej technologii 5G.

Zasady są proste, nielimitowany Internet w promocji masz już za 1 złoty na 1 dzień. Wystarczy, że wyślesz darmowego SMS-a, a po otrzymaniu informacji o aktywacji możesz rozpocząć surfowanie. Dzięki działaniu usługi przez dobę masz pełną elastyczność – korzystasz z niej wtedy, kiedy tego faktycznie potrzebujesz, nie ponosząc dużych kosztów za cały miesiąc. Włączasz, gdy chcesz, nie musisz pamiętać o rezygnowaniu z usługi, nie zostaną naliczone żadne dodatkowe opłaty. Jednak jeśli chcesz mieć szybki internet mobilny bez limitu dłużej niż przez jeden dzień, to także żaden problem. Zawsze możesz przedłużyć okres usługi na kolejną dobę, wysyłając następnego darmowego SMS-a.

Wybierz Internet NO LIMIT – oferta dla Ciebie

Aby móc skorzystać z usługi Internet bez limitu wystarczy, że masz Plush na Kartę nie dłużej, niż miesiąc i używasz pakietów bez limitu za min. 30 złotych. Możesz skorzystać z promocji, jeśli masz środki na koncie, które jest aktywne, czyli znajduje się w okresie ważności dla usług wychodzących. Internet NO LIMIT aktywuj wtedy, gdy na przykład:

 • potrzebujesz nawigacji i streamingu muzyki w podróży bez obaw o wyczerpanie limitu danych,
 • na konferencji online, webinarze, spotkaniu, gdy niezbędna jest stabilna i nieograniczona łączność w miejscu bez WiFi,
 • chcesz urządzić maraton filmowy lub binge-watching ulubionego serialu, bez ryzyka przekroczenia danych,
 • jesteś na wyjeździe, a musisz mieć ciągły dostęp do poczty e-mail, plików w chmurze i innych narzędzi pracy lub nauki,
 • organizujesz imprezę na świeżym powietrzu, gdzie chcesz streamować muzykę, a do tego udostępniać internet gościom,
 • masz awaryjną sytuację, gdy domowy internet lub WiFi zawodzi, a niezbędny jest nieprzerwany dostęp do sieci,
 • urządzasz intensywną sesję gier online, kiedy niskie opóźnienie i nieprzerwany dostęp do internetu są niezbędne,
 • jesteś w trakcie wyjazdu z rodziną, ferii zimowych czy weekendowego wypadu, aby zapewnić rozrywkę w postaci filmów, muzyki i gier bez ograniczeń danych,
 • uczestniczysz w imprezach plenerowych, zawodach sportowych czy festiwalach muzycznych, gdzie chcesz dzielić się wrażeniami i transmisjami na żywo ze znajomymi i bliskimi w mediach społecznościowych.

Dzięki Internetowi bez limitu trzymasz rękę na pulsie – możesz być online, a jednocześnie w pełni kontrolować wydatki na transmisję danych.

Jak włączyć Internet bez limitu w Plushu na kartę?

Skorzystanie z Internetu bez limitu w Plushu na Kartę jest wyjątkowo proste. Jeśli spełniasz warunki, czyli posiadasz lub właśnie włączasz pakiet za przynajmniej 30 złotych w ofercie na kartę i masz na ważnym koncie odpowiednią kwotę, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

 1. Wyślij SMS pod numer 80225 o treści: NOLIMIT – wysłanie wiadomości jest bezpłatne.
 2. Zaczekaj na SMS potwierdzający włączenie usługi – otrzymasz go maksymalnie do dwóch godzin. Opłata za usługę w okresie trwania promocji wynosi 1 zł, a po czasie jej obowiązywania – 5 złotych.
 3. Korzystaj przez następne 24 godziny z nielimitowanego Internetu w Plushu, również w 5G Ultra.

Jeżeli w trakcie włączenia promocji używasz połączenia transmisji danych, rozłącz je i włącz ponownie. Dzięki temu połączysz się już w ramach usługi Internet bez limitu. Pamiętaj, że opłaty za transmisję danych MMS rozliczane są zgodnie z cennikiem danej oferty. Jeśli po upływie 24 godzin chcesz ponownie skorzystać z Internetu bez limitu, po prostu wyślij kolejnego SMS zgodnie z powyższą instrukcją.

Młoda dziewczyna robi telefonem zdjęcie paczce przygotowanej do wysyłki.

Co zyskujesz z Internetem bez limitu?

Z Internetem bez limitu zyskujesz przede wszystkim swobodę i spokój ducha, wiedząc, że możesz korzystać z sieci bez obawy o wyczerpanie danych. Używasz, kiedy chcesz – nie płacisz, jeśli nie włączysz usługi. Jeśli skorzystasz z oferty, masz też:

 • promocyjną, niską cenę: 1 złoty na 1 dzień, czyli 24 godziny korzystania z Internetu bez limitu,
 • właściwie nieograniczony dostęp do treści online: możesz streamować filmy, muzykę, grać w gry online czy przeglądać strony,
 • stabilność połączenia przy dobrym zasięgu: sprawdzi się w nauce czy pracy zdalnej, konferencji online czy przy ważnych rozmowach wideo, gdzie niezawodne połączenie jest kluczowe,
 • dostęp do nowoczesnej, szybkiej sieci 5G o dużym zasięgu w miarę korzystania z odpowiedniego urządzenia obsługującego technologię,
 • swobodę udostępniania: możliwość udostępniania połączenia z innymi urządzeniami lub osobami bez obaw o szybkie wyczerpanie pakietu danych,
 • kontrolę nad kosztami: brak dodatkowych opłat za przekroczenie limitu danych, bo go nie ma,
 • wygodę podróżowania: korzystanie z map, przewodników online, komunikacji i rozrywki w podróży bez konieczności poszukiwania Wi-Fi,
 • bezproblemowe aktualizacje i pobieranie: możesz pobierać duże pliki, aktualizować oprogramowanie czy systemy bez troski o zużycie limitu danych lub możliwe spowolnienie łącza z tego powodu.

Pamiętaj, że w Plush na Kartę Bez Limitu masz także na rozmowy i SMS-y, a w pakietach zyskujesz również paczki GB w roamingu. W ten sposób, bez względu na to, czy jesteś w Polsce, czy jedziesz za granicę, masz stały kontakt z bliskimi i dostęp do informacji oraz rozrywki. Szczegóły oferty oraz dodatkowe informacje znajdziesz w regulaminie usługi.

plush facebookplush instagramplush snapchatplush youtube
Powered by Plus