Koszyk

ikona-domek / Plushoblog / Newsy / Rok ważności konta Plush

Rok ważności konta Plush

Młody mężczyzna z telefonem siedzi na podłodze w salonie

Rok ważności konta Plush

Szukasz oferty telefonu na kartę, w której ważność konta jest maksymalnie długa? Rok ważności konta Plush, dostępny w ramach oferty "Plush ważny rok" będzie dobrym rozwiązaniem. To promocja, dzięki której możesz w szybki sposób wydłużyć okres ważności konta dla połączeń wychodzących, bez skomplikowanych zasad. Sprawdź, na czym polega promocja, jakie są jej zasady i w jaki sposób możesz z niej skorzystać.

Rok ważności konta Plush – Plush ważny rok

Promocja od Plusha jest prostym sposobem na przedłużenie ważności konta w ofercie na kartę. Pozwala na przedłużenie okresu ważności dla usług wychodzących o 365 dni, czyli 8760 godzin, licząc od bieżącej daty końca okresu ważności dla usług wychodzących.

Akcja nie wyklucza się z innymi promocjami, o ile ich regulaminy na to nie wskazują.

Plush ważny rok – dla kogo dostępna jest promocja?

Z promocji "Plush ważny rok" mogą skorzystać abonenci ofert na kartę takich jak Nowy Plush, Plush na Kartę oraz Plush bez limitu, zgodnie z aktualnym regulaminem promocji. Abonent musi znajdować się w okresie ważności dla usług wychodzących, czyli mieć ważne konto, a na nim musi znajdować się dodatnia kwota przynajmniej równa opłacie za aktywację promocji – 5 PLN. Aby skorzystać z promocji, abonent musi ją włączyć w jeden z opisanych poniżej sposobów.

Jak włączyć promocję Plush ważny rok?

Włączenie promocji może się odbyć na trzy szybkie sposoby. Ważne, aby na koncie znajdowały się odpowiednie środki, to jest minimum 5 złotych oraz by było ono w okresie ważności dla usług wychodzących. Aby włączyć promocję "Plush ważny rok" możesz:

  1. Wpisać na telefonie krótki kod USSD: *121*11*365# i zatwierdzić poprzez "zadzwoń" (zielona słuchawka).
  2. Skontaktować się z działem obsługi klienta pod numerem 601 102 601 i zlecić włączenie promocji "Plush ważny rok".
  3. Włączyć promocję w Mobilnym Plus Online, aplikacji.

W czasie maksymalnie 24 godzin usługa zostanie aktywowana, a Ty otrzymasz SMS-a z informacją. Czas obowiązywania promocji jest liczony od momentu wysłania przez operatora wiadomości.

Telefon z klawiaturą numeryczną

Jak dezaktywować promocję?

Jeżeli zajdzie potrzeba, by wyłączyć promocję "Plush ważny rok", jest to możliwe w dowolnym momencie jej obowiązywania. Nie wiąże się również z żadnymi dodatkowymi kosztami. Dezaktywacja promocji odbywa się za pomocą jednej z poniższych metod:

  1. Wpisanie na telefonie kodu USSD: *121*00*365# i zatwierdzenie przyciskiem "zadzwoń" (zielona słuchawka).
  2. Kontakt z działem obsługi pod numerem 601 102 601 i zlecenie wyłączenia promocji "Plush ważny rok".
  3. Wyłączenie promocji w Mobilnym Plus Online lub aplikacji.

Zgodnie z regulaminem okres ważności dla usług wychodzących pozostaje bez zmian do godziny po zgłoszeniu rezygnacji. Jednak już kolejne okresy będą rozliczane zgodnie z obowiązującym regulaminem i cennikiem.

Jak sprawdzić ważność konta w Plushu?

Okres ważności dla usług wychodzących, czyli ważność konta sprawdzisz w Plush za pomocą krótkiego kodu *100#. Po jego wpisaniu zatwierdź przyciskiem "zadzwoń". Informacje uzyskasz także po kontakcie z działem obsługi klienta lub w aplikacji Plus Online.

Jak sprawdzić aktywne promocje Plush?

Aktywne promocje na koncie można sprawdzić w aplikacji lub mobilnym Plus Online. Informacje o promocjach aktywnych na koncie uzyskasz także na telefonie z użyciem krótkiego kodu *121# zatwierdzonego przez przyciśnięcie "zadzwoń".

Kiedy przydaje się rok ważności konta w Plushu?

Promocja "Plush ważny rok" dająca rok ważności konta jest dedykowana osobom, które chcą utrzymać numer w sieci, ale nie korzystają z niego intensywnie i nie wykonują regularnych doładowań. Sprawdza się na przykład dla dodatkowych numerów używanych do różnych urządzeń. Będzie dobra dla osób mających numer w Plushu dla urządzeń ze Smart Home, systemów alarmowych, albo też smartwatchy czy dla dzieci, które korzystają z telefonu sporadycznie.

plush facebookplush instagramplush snapchatplush youtube
Powered by Plus